MH

Aktualności

Strefa Aktywnego Życia Coca-Cola

Strefa Aktywnego Życia Coca-Cola - 1

30 maja w Galerii Millenium Hall na placu eventowym stanie Strefa Aktywnego Życia w ramach turnieju piłkarskiego dla gimnazjalistów Coca-Cola Cup „Bądź aktywny, dołącz do gry!”, promującego aktywność fizyczną oraz wiedzę na temat aktywnego zdrowego życia.

Strefa Aktywnego Życia już od kilku lat towarzyszy rozgrywkom piłkarskim Coca-Cola Cup. W tym roku po raz pierwszy organizatorzy stawiają strefę w przeddzień turnieju, aby mieszkańcy Rzeszowa już w piątek mieli możliwość skorzystania z przygotowanych atrakcji.  


Strefa Aktywnego Życia to szereg atrakcji o charakterze sportowym i edukacyjnym. Każdy będzie mógł m.in. rozegrać miniturniej w piłkarzyki, spróbować swoich sił w piłkarskich kręglach lub boulach, a także sprawdzić umiejętność skoku dosiężnego czy utrzymania równowagi na równoważni. Za udział w aktywacjach można otrzymać sportowe upominki.


Wszystkich chętnych zapraszamy również na sobotni finał województwa podkarpackiego Coca-Cola Cup 2014, który zostanie rozegrany 31 maja na Stadionie Miejskim „STAL” przy ul. Hetmańskiej 69.


Województwo podkarpackie w tegorocznej edycji turnieju reprezentowane było przez 120 drużyn dziewcząt oraz 223 drużyn chłopców. Po blisko dwóch miesiącach rywalizacji w turnieju pozostało już tylko 8 drużyn żeńskich i 16 męskich, które rywalizować będą o miano najlepszych w województwie. Gimnazjaliści będą rywalizować o awans do wielkiego finału krajowego, który w tym roku zostanie zorganizowany na plaży miejskiej w Gdyni w dniach 12-15 czerwca 2014 r.


Oprócz emocji związanych z kibicowaniem młodym zawodnikom, na odwiedzających czeka wiele innych atrakcji. Tradycyjnie w towarzyszącej rozgrywkom Strefie Aktywnego Życia przygotowano mnóstwo sportowych gier i zabaw oraz konkursów z nagrodami dla całych rodzin.


Więcej informacji o turnieju można znaleźć na www.cocacolacup.pl oraz na oficjalnym profilu na Facebooku www.facebook.com/cocacolacuppolska