MH

Aktualności

Spotkanie autorskie z Nelą Małą Reporterką

Spotkanie autorskie z Nelą Małą Reporterką - 1
Nela podróżuje po świecie od piątego roku życia. Kocha przyrodę i wyprawy po świecie. Wspięła się już na Andy w Boliwii, zwiedzała boliwijskie wulkany i gejzery, podziwiała Machu Picchu w Peru, zaprzyjaźniła się z Masajem w Afryce, głaskała tygrysa w Tajlandii, a na Filipinach zeszła 120 metrów w głąb jaskiń, widziała 2 miliony nietoperzy wylatujących na żer, ratowała żółwia na Filipinach... a wszystko to relacjonowała do kamer, żeby opowiedzieć dzieciakom o swoich podróżach i żeby podzielić się z nimi swoją zdobytą wiedzą przyrodniczo-podróżniczą!
 
Nela ma jedenaście lat i niedługo premierę będzie miała jej już siódma książka pt. "Nela i Skarby Karaibów". Z tej okazji w sobotę, 1 kwietnia 2017 r. spotkamy się z młodziutką podróżniczką w Millenium Hall, gdzie opowie Wam o najnowszej książce. Spotkanie odbędzie się o godz. 14 na poziomie 0, tuż obok Restauracji Pizza Hut.
 
"W tej książce zabiorę cię na niesamowitą wyprawę! Odkryjemy Karaiby śladami Krzysztofa Kolumba, korsarzy i piratów. Poznamy miejsca, gdzie mogły zatonąć galeony i poszukamy skarbów na dnie morza! Wyruszymy do starych jaskiń, w których mieszkali kiedyś Indianie. Odkryjemy zatokę, w której kiedyś ukrywali się piraci. Zbadamy dno Morza Karaibskiego w poszukiwaniu zatopionych armat. Przeżyjemy wiele innych fantastycznych przygód!
Mam nadzieję, że wybierzesz się ze mną, bo nie będzie to tylko podróż po Karaibach, ale wyprawa prawdziwych odkrywców.
Świat jest cudowny i oczami wyobraźni możesz podróżować ze mną oraz przeżywać wspaniałe przygody! Pakuj się i wyruszamy!"
 
Spotkanie jest bezpłatne. Nie trzeba się na nie zapisywać. Na miejscu będzie można również zakupić książkę.