MH

Aktualności

Spotkania z Mikołajem

Spotkania z Mikołajem - 1

Czerwony kubraczek, czapka z białym pomponem, długa siwa broda, dzwoneczek, donośne „hohoho” i cały wór prezentów! Mikołaj, bo oczywiście o nim mowa jak co roku odwiedzi w Millenium Hall wszystkie dzieci! I to nie na moment czy chwileczkę – poświęci im aż 3 dni. Od 6 do 8 grudnia spotkać się z nim będzie można w Mikołajowej Krainie Millenium Hall. Nie przybędzie również sam, towarzyszyć mu będzie grono świątecznych pomocników bo i atrakcji przygotował co niemiara.

Pod okiem Śnieżynek i Elfów w Mikołajowej Fabryce wytwarzane będą świąteczne kartki 3D, łańcuchy i bombki choinkowe a także świąteczne świece. Nie zabraknie również placu zabaw, gier, mikołajowych śpiewów oraz malowania buziek.

Oprócz fantastycznej zabawy najmłodsi mogą liczyć na słodkości oraz prezentowe niespodzianki bo Mikołaj przybędzie do Millenium Hall z worem pełnym prezentów i na pewno każdego dziecka zapyta czy było grzeczne tego roku!
 
Do Mikołajowej Krainy zapraszamy 6 i 7 grudnia w godzinach od 14 do 19 a 8 grudnia przez cały dzień od godziny 11 do 19.
Ho, ho, ho!