MH

Aktualności

Spotkania z MIKOŁAJEM

Spotkania z MIKOŁAJEM - 1

W piątek 6 grudnia o godzinie 16.00 Święty Mikołaj odwiedzi Millenium Hall. Pozostanie tu aż przez 3 dni, w czasie których wszystkie grzeczne dzieci będą mogły się z nim spotkać, a także wziąć udział w wielu imprezach towarzyszących.


 


Odwiedzinom Mikołaja towarzyszyć będą psotne elfy, które pomogą mu rozdać słodkie upominki dla wszystkich przybyłych dzieci. Od 6 do 8 grudnia będą mogły mu opowiedzieć osobiście o swoich marzeniach oraz przyglądać się na żywo jego ciężkiej pracy. W niektórych przypadkach będzie istniała możliwość, aby Mikołaj wręczył wymarzony prezent o którym dziecko wspomniało w swoim liście. Nie zabraknie też fotografa, który wykona pamiątkowe zdjęcie.


Mikołaj wraz ze świtą przygotuje także wiele atrakcji dla najmłodszych. Maluchy pod opieką jego pomocników będą mogły wziąć udział w warsztatach tworzenia ozdób i upominków świątecznych. Najważniejszym zadaniem Św. Mikołaja jest sprawianie radości najmłodszym, dlatego nie zabraknie wielu ciekawych gier i zabaw. Dodatkową atrakcją będzie również wielkie pieczenie i zdobienie pierników. Krainie Świętego Mikołaja przez wszystkie 3 dni towarzyszyć będą koncerty mikołajowe, które stworzą prawdziwy i niepowtarzalny klimat.


Aby ułatwić pracę Gościowi z Laponii w Millenium Hall od 30 listopada będzie przygotowana specjalna skrzynka na mikołajowe listy. Najpiękniejsze i najciekawsze z nich opublikujemy na na naszym fanpage na Facebooku.


Oprócz tych atrakcji na skwerze Millenium Hall obok powstałego lodowiska zabłyśnie piękna choinka, która dodatkowo nada temu miejscu rodzinny i świąteczny nastrój.