MH

Aktualności

Speedway Best Pairs 2018

Speedway Best Pairs 2018 - 1

Fani żużla już mogą zacierać ręce, bo już 20 kwietnia Speedway Best Pairs 2018 w Rzeszowie! Prezentacja zawodników w Millenium Hall, zmaganie żużlowe na stadionie miejskim, a na koniec after party w klubie LUKR! Do tego w prezencie 300 sztuk biletów wraz z albumem o żużlu! Kto już się nie może doczekać?
 
20 kwietnia w Rzeszowie, na kibiców czekają wielkie emocje. Najlepsi żużlowcy świata, podzieleni na sześć zespołów sponsorskich walczyć będą o kolejne punkty do klasyfikacji końcowej cyklu. Pierwsza runda była przetarciem, podczas drugiej, nie ma już czasu na błędy. Zanim zawodnicy zmierzą się na torze żużlowym o godzinie 17:00 odbędzie się prezentacja zawodników w Millenium Hall. W strefie eventowej, obok Pizza Hut, kibice będą mieli okazję otrzymać autograf od swoich ulubieńców, a także zadać kilka pytań.
 
Dla Klientów Millenium Hall w prezencie mamy 300 sztuk biletów na Speedway Best Pairs wraz z albumem o żużlu. Co należy zrobić? 
- dokonać zakupów w Millenium Hall na kwotę minimum 200 zł w dniach od 7 do 19 kwietnia 2018 roku
- okazać paragon/y (maksymalnie 3 sztuki) w Punkcie Info, poziom 0
- wypełnić prawidłowo formularz
- odebrać bilet wraz z albumem
i kibicować swoim ulubieńcom!
*Regulamin akcji dostępny w Punkcie Info* Ilość biletów i albumów w propocji jest ograniczona.
 
To nie koniec niespodzianek! Po zmaganiach największych gwiazd światowego żużla odbędzie się o godzinie 23:00 after party w klubie LUKR! Kibice, którzy przyjdą na żużlową imprezę z biletem ze stadionu wejdą bezpłatnie.
 
Tak więc nie ma na co czekać!