MH

Aktualności

Red Bull Tour Bus: Dawid Podsiadło w Millenium Hall

Red Bull Tour Bus: Dawid Podsiadło w Millenium Hall - 1
W czerwcu najbardziej muzyczny autobus - Red Bull Tour Bus - ponownie wyruszy w trasę po Polsce. Zatrzyma się w 7 miastachW czerwcu najbardziej muzyczny autobus - Red Bull Tour Bus - ponownie wyruszy w trasę po Polsce. Zatrzyma się w 7 miastach, a na jego dachu zagości wyjątkowy artysta - Dawid Podsiadło z zespołem. Dzięki zaangażowaniu fanów wokalisty na tegorocznej trasie koncertowej ponownie znalazł się Rzeszów!
Red Bull Tour Bus będziemy gościć już po raz drugi w Millenium Hall. Dwa lata temu w ramach trasy mogliśmy bawić się na koncercie Moniki Brodki. I tym razem wydarzenie odbędzie się na Skwerze Millenium Hall. Na koncert Dawida Podsiadło zapraszamy 8 czerwca 2016r., tj. w środę. Wstęp jest bezpłatny.
Zapraszamy od godz. 19:30. Koncert rozpocznie się o godz. 20:30. 
 
Tuż po koncercie, na Skwerze DJ Gregg rozkręci imprezę pod gołym niebem!
Nie zabraknie również ogródków letnich przy fontannie oraz grillowych pyszności!
 

Więcej informacji: www.redbull.pl/tourbus
 
, a na jego dachu zagości wyjątkowy artysta - Dawid Podsiadło z zespołem. Dzięki zaangażowaniu fanów wokalisty na tegorocznej trasie ponownie znalazł się Rzeszów!
Red Bull Tour Bus będziemy gościć już po raz drugi w Millenium Hall. Dwa lata temu w ramach trasy mogliśmy bawić się na koncercie Moniki Brodki. I tym razem wydarzenie odbędzie się na Skwerze Millenium Hall na który zapraszamy 8 czerwca 2016r., tj. w środę. Wstęp jest bezpłatny.
Zapraszamy od godz. 19:30, kiedy to nastąpi otwarcie bram. Koncert rozpocznie się o godz. 20:30. 

Więcej informacji: www.redbull.pl/tourbus