MH

Aktualności

Punkt szczepień przeciwko Covid-19

Punkt szczepień przeciwko Covid-19 - 1

Punkt szczepień przeciwko Covid-19 w Aptece Super-Pharm

Szczepienia przeciwko Covid-19 w Aptekach Super-Pharm  prowadzi wykwalifikowany personel medyczny. Pomieszczenia, w których prowadzone są szczepienia dostosowano do wymogów punktu szczepień, są one wyposażone w odpowiedni sprzęt medyczny oraz spełniają warunki organizacyjno-techniczne. Pacjenci przyjmowani są przy zachowaniu reżimu sanitarnego zgodnie z  aktualnymi wytycznymi. Każda zaszczepiona osoba na miejscu otrzymuje międzynarodowy certyfikat zaświadczający o przyjęciu szczepionki. 
Funkcjonowanie wszystkich punktów szczepień zostało tak zorganizowane, aby nie wpływało na komfort pacjentów korzystających z usług apteki.

Na szczepienie w punkcie szczepień można zapisać się przez:
•    Internetowe Konto Pacjenta,
•    ogólnopolską infolinię pod numerem telefonu 989,
•    e-rejestrację dostępną na stronie http://www.gov.pl/szczepimysie.

Informacje o rejestracji na szczepienia przeciw COVID-19 dostępne są na oficjalnej stronie: https://www.gov.pl/web/szczepimysie/rejestracja.

Uruchamianie tymczasowych punktów szczepień w  Aptekach Super-Pharm ma na celu usprawnienie procesu szczepienia powszechnego. 

Pokonanie pandemii i powrót do normalności możliwe będą tylko wtedy, gdy przerwiemy cykl zakażeń.  Szczepionka daje nam taką możliwość. Aby efekty były jak najlepsze i jak najszybsze, wszyscy musimy być solidarni.