MH

Aktualności

Przez żołądek do serca!

Przez żołądek do serca! - 1
O miłość trzeba dbać na co dzień ale wszyscy doskonale wiedzą, że podtrzymywanie temperatury w związku i czas spędzany tylko we dwoje jest bardzo ważny. Walentynki to doskonała okazja na wspólne wyjście do restauracji i spróbowanie czegoś nowego. Słodkości, których jeszcze nie mieliście okazji skosztować z lampką wina musującego? A może ulubionej pizzy ale w kształcie serca? Do tego drobny upominek w postaci biżuterii lub czerwonej bielizny? Od Was zależy czy ten dzień będzie równie wyjątkowy jak Wy.
Na początek spróbujcie czegoś zgodnie z przysłowiem „Przez żołądek do serca” :) Pomogą Wam w tym nasze kawiarnie i restauracje, które przygotowały oferty specjalne.
 
BRIOSZ (poziom 1) Dla każdej pary, przy zakupie ciepłego napoju, słodki upominek w postaci pralinki GRATIS. Oferta ważna w dniach 13-14 lutego.
CAFE MINI (poziom 1) Przy zakupie kawy 50% rabatu na deser Kinder Country. Oferta ważna dn. 14 lutego.
GREEN HOUSE COFFEE (poziom 0) Dla każdej pary, przy zakupie ciepłego napoju, słodki upominek w postaci muffinki czekoladowej GRATIS. Oferta ważna w dn. 13-14 lutego.
GRYCAN (poziom 0) Dwa rożki firmowe (3 kulki z bitą śmietaną, polewą i posypką) w promocyjnej cenie 14,90 zł. Oferta ważna dn. 14 lutego.
HILTON GARDEN INN (wejście od al. Kopisto) 3-daniowa kolacja walentynkowa w Restauracji Garden dla dwojga z lampką wina w zakochanej cenie 150 zł; Romantyczna kolacja wraz z pobytem dla dwojga ze śniadaniem w promocyjnej cenie 450 zł.
HOSHI SUSHI (poziom 0) Dla każdej pary lampka wina GRATIS. Oferta ważna dn. 14 lutego.
KAFETERIA (poziom 2) Dla każdej pary, przy zakupie ciepłego napoju, słodki upominek - puszyste biszkoptowe serca z owocami (także wegańskie i bezglutenowe) GRATIS. Oferta ważna w dn. 13-14 lutego.
LA GROTTA RISTORANTE PIZZA E PASTA (poziom 2) Dla każdej pary 2 lampki wina w cenie 1. Oferta ważna dn. 14 lutego.
LOVE BAR (poziom 0) Walentynkowy zestaw – torcik czekoladowa rozkosz z musem malinowym i orzechami z 2 lampkami wina musującego w cenie 20 zł. Oferta ważna w dn. 10 - 14 lutego.
LUKR RESTAURACJA (poziom 1) Dla każdej pary 2 desery w cenie 1. Oferta ważna w dn. 10 - 14 lutego.
MCDONALD’S (poziom2) Do pary dla pary, czyli 2 średnie kawy z oferty Coffee Specials w cenie 1. Oferta ważna w dn. 10 - 14 lutego.
PIZZA HUT (poziom 0) Każda średnia pizza na cieście PAN w unikalnym, walentynkowym kształcie serca. Oferta ważna dn. 14 lutego.
SPORTS BAR-B-Q (poziom 1) Do każdego zamówienia lampka wina musującego GRATIS. Oferta ważna w dn. 10-14 lutego.
SUBWAY (poziom 2) Kanapka Spicy Italian lub B.L.T w zakochanej cenie 7,95zł.
Z MOJEGO OGRÓDKA (poziom 0) 2 walentynkowe desery w cenie 1. Oferta ważna w dn. 10 - 14 lutego.