MH

Aktualności

Promocja na karnety żużlowe w wybranych sklepach Millenium Hall

Promocja na karnety żużlowe w wybranych sklepach Millenium Hall - 1


Speedway Stal Rzeszów S.A. informuje, że od poniedziałku, 3 grudnia rozpocznęła się sprzedaż karnetów. Karnety można kupować w siedzibie spółki w Rzeszowie w budynku klubowym ZKS Stal przy ul. Hetmańskiej 69 w godz. 13-17. Karnety na miejsca nienumerowane można także zakupić w Punkcie Informacyjnym Centrum, znajdującym się na parterze.


Karnety VIP Gold w cenie 900 zł (tylko karnet normalny, nie ma ulgowych) będą obowiązywały przez cały sezon. W cenie jest wjazdówka dla samochodu na stadion na cały sezon, program zawodów na każdy mecz , książka „Od RTKiM do PGE Marma czyli Historia Czarnego Sportu w Rzeszowie”, kalendarz żużlowy na 2013 rok oraz karta kolekcjonerska z wizerunkiem Lee Richardsona. Zarówno kalendarz jak i karta kolekcjonerska będą wydawane do zakupionego karnetu do wyczerpania zapasów.


Karnety VIP w cenie 600 zł (tylko karnet normalny, nie ma ulgowych) będą obowiązywały przez cały sezon. W cenie jest wjazdówka dla samochodu na stadion na cały sezon, kalendarz żużlowy na 2013 rok oraz karta kolekcjonerska z wizerunkiem Lee Richardsona. Zarówno kalendarz jak i karta kolekcjonerska będą wydawane do zakupionego karnetu do wyczerpania zapasów.


Karnety z numeracją miejsc w cenie 450 zł – normalne i 300 zł – ulgowe będą obowiązywały przez cały sezon i dotyczą miejsc na trybunie zachodniej (prawa strona sektoru 7) oraz na trybunie wschodniej (sektor E2). W cenie jest kalendarz żużlowy na 2013 rok oraz karta kolekcjonerska z wizerunkiem Lee Richardsona. Zarówno kalendarz jak i karta kolekcjonerska będą wydawane do zakupionego karnetu do wyczerpania zapasów.


Karnety z numeracją miejsc w cenie 500 zł – normalne i 350 zł – ulgowe będą obowiązywały przez cały sezon i dotyczą miejsc na trybunie wschodniej w sektorze E1 (rzędy 6-11). W cenie jest kalendarz żużlowy na 2013 rok oraz karta kolekcjonerska z wizerunkiem Lee Richardsona. Zarówno kalendarz jak i karta kolekcjonerska będą wydawane do zakupionego karnetu do wyczerpania zapasów.


Do karnetów: VIP GOLD, VIP, oraz karnetów z numeracją miejsc dodajemy pakiet zniżek do wybranych sklepów w Millenium Hall.
Zniżka 20%


Kukartka, Subway, Beard Papa’s


Zniżka 15%


Restauracja La Grotta, Marella, Liu Jo, Weekend by MaxMara, Love Me, Deni Cler Milano, Love Bar, Myjnia Millenium


Zniżka 10%


Lavard, DeeZee, Nikon, Lacoste, New Balance & North Face, Street Style, Adidas/Reebok, Ecco, Vip Collection 


Karnety na miejsca nienumerowane, obowiązujące na dziewięć spotkań rundy zasadniczej - normalne w cenie 250 zł i ulgowe w cenie 150 zł.


UWAGA PROMOCJA: do końca tego roku karnety będzie można kupować ze zniżką 10 procent.


Ceny biletów na trybunę wschodnią i zachodnią: 30 zł – normalne, 20 zł – ulgowe.