MH

Aktualności

Powitanie wiosny!

Powitanie wiosny! - 1

Na hasło Pierwszy Dzień Wiosny na twarzach pojawia się uśmiech. Nie bez powodu! Po kilku miesiącach mroźnej zimy, niecierpliwie wyczekujemy pierwszych promyków słońca. Jedną z tradycji, mającą na celu definitywne pożegnanie zimy, jest topienie marzanny. Zapraszamy do Millenium Hall, gdzie 21 marca o godzinie 14.00 nastąpi wielkie topienie marzanny w fontannie na placu eventowym. Przyłącz się do nas i miej pewność, że zima już nie wróci!

Wiosna to także nowe inspiracje w kwestii ubioru. W związku z tym o godzinie 17.00 w Millenium Hall (obok Pizza Hut) odbędzie się pokaz casualowych stylizacji, zaprojektowanych przez uczniów Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie. Jury, podczas tego pokazu, wybierze najlepszy projekt. Nagrodą jest wdrożenie do produkcji wygranego projektu oraz sprzedaż tego asortymentu w salonie MayWay w Millenium Hall.


W Pierwszy Dzień Wiosny tradycją jest także kolorowe przebranie. W Millenium Hall od godziny 12.00 do 18.00 można będzie zrobić sobie zdjęcie na specjalnym tle, znajdującym się obok Punktu Informacyjnego. Zdjęcia umieszczone zostaną w konkursowej aplikacji na Facebooku. Głosowanie trwać będzie do niedzieli, 23 marca. Do wygrania atrakcyjne nagrody: 4 bony SelectShop o wartości 200 zł oraz 1 o wartości 40 zł. Zapraszamy do udziału!


 


REGULAMIN KONKURSU


Formularz zgody na publikację wizerunku niepełnoletniego