MH

Aktualności

Powitanie Lata i Mecz ŻYCIA dla Mateusza!

Powitanie Lata i Mecz ŻYCIA dla Mateusza! - 1

Na ten moment czekało wielu uczniów! Świadectwa odebrane, podręczniki głęboko schowane, a tornistry opróżnione - bo mamy WAKACJE! A wraz z nim oficjalne Powitanie Lata na Skwerze!

ROZRYWKOWE LATO...

przywitamy z przytupem w ostatnią sobotę i niedzielę czerwca 2019! Do dyspozycji najmłodszych będą dmuchańce, elektryczne samochodziki i ciuchcia, a animatorzy z Fantazji zadbają o wspaniałe zabawy, konkursy i warsztaty plastyczne. Tworzyć będziemy zwierzątka z balonów, malować buzie oraz puszczać wielkie bańki mydlane.

MECZ ŻYCIA:

CZERWONA KARTKA DLA CHŁONIAKA!

By każdy mógł cieszyć się latem, tak jak powinien, 29 czerwca 2019 wspieramy bardzo ważny mecz! Mecz życia! W sobotę na Skwerze wystąpią u nas z pokazami znakomici goście specjalni: grupy sportowe i taneczne a także młodzi wokaliści, a to wszystko dla 16-letniego Mateusza z Krasnego koło Rzeszowa, którego wspieramy w pilnej potrzebie! 

Mateusz to bardzo energiczny, od zawsze aktywny chłopciec. Wielka chęć poznawania świata, upór w dążeniu do celu, samodyscyplina i pasja pozwalały mu na to, aby już od najmłodszych lat osiągać rewelacyjne sukcesy sportowe w dwóch odmiennych dyscyplinach sportu. Najpierw w karate a później w piłce nożnej. Już jako 9-letni chłopiec, zdobył I miejsce na Mistrzostwach Europy oraz I miejsce na Mistrzostwach Polski w Karate Tradycyjnym Dzieci. Później zaczął rozwijać swoją sportową pasję trenując piłkę nożną. Wielokrotnie na turniejach piłkarskich dzieci był wybierany, jako najlepszy zawodnik i najlepszy strzelec. Był także wielokrotnie powoływany do młodzieżowych zespołów Kadry Podkarpacia.

Niestety to wszystko, co przez tyle lat udało się mu wypracować legło w gruzach. Nastąpiło coś, czego nikt się nie spodziewał - faul na Mateuszu. Jego sprawcą jest cichy zabójca – nowotwór złośliwy. Wykryty nowotwór – chłoniak ziarniczy – w wysportowanym i mocnym organizmie bardzo długo nie dawał znaku o swoim istnieniu a teraz sieje w nim spustoszenie...

"Pomóżmy wygrać młodemu sportowcowi ten mecz życia, aby mógł cieszyć się życiem nastolatka, wyjść znowu na boisko i zdobywać gole. Pokażmy czerwoną kartkę nowotworowi."

Strzel piątaka by pokonać RAKA!

Zbiórka organizowana jest na drogie i specjalistyczne leczenie - walkę z nowotworem złośliwym, rehabilitację i powrót do normalnego życia. Terapia, na którą rodzice i przyjaciele Mateusza proszą o ofiarność, przyniesie mu upragniony powrót do zdrowia.

"Metoda ta daje praktycznie 100% wyleczalność, ale jak to często bywa, przeszkodą są finanse. Dlatego tak bardzo prosimy o wsparcie. Liczy się każde pięć złotych."

Każda piątka przybliża Mateusza do zdobycia tego najważniejszego gola, którym jest zdrowie i życie!

Tą nierówną walkę można wspierać na kilka sposobów!

 1. Bądź z nami w sobotę, 29 czercwa na Skwerze Millenium Hall i wrzuć do puszki dla Mateusza!
 2. Kilkoma kliknięciami! Przekazując dowolną kwotę za pomocą serwisu pomagam.pl, gdzie  trwa zbiórka dla Mateusza.
 3. Wpłacając na konto Fundacji Iskierka dowolną darowiznę z zawartą w tytule przelewu informacją "cel szczegółowy: „Mateusz REJOWSKI

  Fundacja ISKIERKA
  Warszawa 02-047, Adama Pługa 1/2

  ING Bank Śląski nr konta:
  76 1050 0099 6781 1000 1000 0869

  Wpłaty zagraniczne dla każdej waluty:
  PL76 1050 0099 6781 1000 1000 0869
  BIC (SWIFT): INGBPLPW

  1%  KRS 0000248546
  cel szczegółowy: „Mateusz REJOWSKI”