MH

Aktualności

Pierwszy w Polsce salon marki Olimp Live & Fight

Pierwszy w Polsce salon marki Olimp Live & Fight - 1

4 maja w Millenium Hall został otwarty salon Olimp Live and Fight.


Jest to pierwszy salon tej marki w Polsce. Firma posiada sklepy m.in. w Belgii, Holandii, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.


Marka Olimp Live & Fight powstała z myślą o wspieraniu sportowców w walce o zdrową  sylwetkę, serce i umysł. Firma aspiruje do miana twórców kultury - miejsca, w którym ciało łączy się z duszą.


Olimp dokłada starań, aby promować pełen energii tryb życia przyjazny dla ciała, duszy i sił. Kolekcja Olimp Live & Fight jest formą wyrażenia siebie i swojego indywidualnego sposobu bycia. Olimp zmienia definicję słowa STYL. Olimp, jako marka odzieży codziennej, wynosi estetykę i formę na nowy, wyższy poziom.  


Projekty powstają w studiu w Nowym Jorku. Projektanci marki „rozrywają najlepsze style na strzępy”, pozwalają sobie na rozwijanie a nawet kreowanie nowych technik. Każda rzecz ma wyjątkową konstrukcję i charakterystyczne elementy, nadające ruch i perspektywę codziennym ubiorom. Ręcznie wykonane elementy tworzą swoiste dzieło sztuki w swojej kategorii.


Innowacyjne techniki,  najwyższa jakość materiału i dbałość o każdy szczegół tworzy niepowtarzalną kolekcję.


Kolekcja Olimp Live & Fight ma dać jej odbiorcom możliwość wyrażania siebie. To rzeczy, które można nosić zarówno będąc aktywnym zawodnikiem, jak i na co dzień.