MH

Aktualności

Otwarcie salonu Luxury Fashion

Otwarcie salonu Luxury Fashion - 1
27 sierpnia otwarcie salonu Luxury-Fashion, z takimi markami jak:
G.Sel, Sportalm, Rinascimento, Karl Lagerfeld, Moon Boot, Colmar.
 
G. Sel
To włoska marka istniejąca na rynku od 2010. To styl jednocześnie awangardowy oraz ponadczasowy, który jest powiązany z doskonałą jakością materiałów. Znajdziemy w niej zarówno sukienki, a także odzież codzienną. Kolekcje G.Sel to powabność, elegancja oraz wyjątkowy duch.

Sportalm
To prawdziwa, rodzinna firma, która zawdzięcza sukces wszystkim członkom familii. Każda kolekcja marki SPORTALM przepełniona jest klimatem Kitzbühel – najbardziej znanego i prestiżowego kurortu narciarskiego w Austrii. To właśnie tam w 1979 roku powstał pierwszy sklep marki. Miejsce, w którym międzynarodowość spotyka się z regionalnością, jest stałą inspiracją dla projektantów SPORTALM.

Rinascimento
To marka kierowana dla kobiet z pasją do pięknych rzeczy, które zostały wykonane z zaangażowaniem, a także wyjątkową dbałością o szczegóły. Według RINASCIMENTO ideał kobiety to kobieta glamour, dla której ubraniu tworzy drugą skórę, jedność. To także kobieta pełna dynamiki, która ceni bycie w centrum uwagi.

Karl lagerfeld
Karl Otto Lagerfeld urodził się 10 września 1935 roku w Hamburgu. Podczas drugiej wojny światowej wraz z rodzicami (ojciec był biznesmenem, a matka prowadziła życie salonowe) i dwiema siostrami przeprowadził się na północ Niemiec. „Będąc dzieckiem głównie szkicowałem i czytałem”, opowiada projektant. Miał zaledwie 14 lat i jeszcze nie ukończył szkoły, kiedy poprosił rodziców, aby pozwolili mu wyjechać do Paryża. Tam w Lycée Montaigne studiował rysunek i historię.

Moon Boot
Marka Moon Boot to wyjątkowy włoski design znany w wielu krajach - produkuje oryginalne buty na zimę. Wiele osób porównuje je do butów astronauty. Udało się im podbić nie tylko stoki narciarskie, ale także ulice największych metropolii. Firma powstała w latach '70. Ich pierwsze buty zaprojektował Włoch - Giancarlo Zanatta. Bardzo szybko zyskały popularność, nawet wśród największych gwiazd.
 
Colmar
Reprezentuje włoski styl i inspiruje się sportem. Projekty kurtek Colmar wyróżniają najlepsze materiały i ponadczasowy design. Z jesiennymi barwami kontrastują żywe kolory - czerwień, fiolet, żółć. Marka uosabia styl uliczny, symbolizuje młodość i witalność, nie narzuca trendów, a raczej podąża za pragnieniami swoich nabywców. Kultowe już puchowe kurtki i bezrękawniki Colmar to must have w garderobie każdej Pani. Ciekawą propozycję stanowią bluzy z kapturem, które ozdobiono pikowaną tkaniną.
 

Zapisz