MH

Aktualności

Otwarcie nowego salonu Biegomaniak

Otwarcie nowego salonu Biegomaniak - 1

14 września w centrum kulturalno-handlowym Millenium Hall został otwarty pierwszy specjalistyczny sklep biegowy w Rzeszowie „Biegomaniak”.

Miłośnicy jak i początkujący adepci biegania znajdą w sklepie kompletny asortyment biegowy najlepszych marek na świecie takich jak: New Balance, Adidas, Nike, Asics, Saucony czy Brooks. Uzupełnieniem oferty sprzętowej będą suplementy i odżywki dla biegaczy. W sklepie będzie można liczyć na profesjonalne porady dotyczące odpowiedniego doboru obuwia, w czym pomoże specjalistyczny skaner pozwalający na dokonanie analizy stopy.


„Jedno z najbardziej podstawowych pytań, każdego początkującego biegacza - "w jakich butach biegać?". Buty biegowe pełnią ogromną w treningu biegacza. Dobrze dobrane buty gwarantują wygodę, co z kolei pozwala na skupieniu swojej uwagi tylko na biegu. Poza tym odpowiednie buty zabezpieczają nasze stawy i mięśnie przed kontuzjami. Oczywiście musimy również pamiętać, że buty są tylko jednym z elementów gwarantujących sukces. Nie możemy zapominać o ćwiczeniach wspomagających odpowiedni rozwój biegacza. Dużo zależy też od tego po jakim terenie będziemy biegać i jaki tryb życia prowadziliśmy do momentu, w którym zdecydowaliśmy się podjąć wyzwanie jakim jest rozpoczęcie przygody biegowej. Sporo można wywnioskować na podstawie własnych obserwacji. Nie ma jednak nic lepszego niż kompetentny sprzedawca, który ma dużą wiedzę na temat butów biegowych.”- przyznaje Mateusz Jasiński, ultramaratończyk i  Product Manager& Running Coordinator w New Balance Polska.