MH

Aktualności

OKI w Rzeszowie!

OKI w Rzeszowie! - 1

OKI w Rzeszowie!

Już 17 czerwca na skwerze Millenium Hall wystąpi jeden z czołowych polskich wykonawców sceny hip-hopowej - OKI w ramach otwarcia letniego cyklu koncertów pod marką DOPE FEST Rzeszów Summer Camp. Widzimy się na miejscu. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.dopefest.pl.

 

17 czerwca godzina 21:00 - OKI - Skwer Millenium Hall
Otwarcie bramek godzina 18:00

 

Bilety:

Dystrybutorem biletów online jest Going. oraz Empik Bilety oraz stacjonarnie salony Empik w całej Polsce.

Start przedsprzedaży biletów w niższych cenach wyłącznie dla osób, które wzięły udział w festiwalu w roku 2022 (wpisz numer swojego biletu z poprzedniego roku w aplikacji Going. lub Empik Bilety)

 

KUP BILET

EARLY BIRD - 69 PLN

STANDARD - 89 PLN

LAST CALL - 99 PLN

Zakup biletów pod linkiem:

https://goingapp.pl/wydarzenie/1-dope-fest-summer-camp/czerwiec-2023

 

DOPE FEST Rzeszów Summer Camp

Gramy przez całe lato. W sezonie 2k23 wystąpi dla Was 6 czołowych wykonawców reprezentujących odmienne style. W nurcie hiphopu, rzecz jasna. Czekają na Was także bezpłatne aftery po każdym koncercie (dla uczestników koncertów 18+). Widzimy się na miejscu. Więcej informacji oraz line-up znajdziecie na stronie www.dopefest.pl.

Regulamin:

http://dopefest.pl/regulamin/

Informacja dla niepełnoletnich:

- osoby niepełnoletnie powyżej 13 lat muszą posiadać pisemną zgodę opiekuna prawnego, by wziąć udział w wydarzeniu – taką pisemną zgodę znajdziecie tutaj:

http://bitly.pl/NmHBI

- osoby małoletnie do 13 roku życia, mogą wziąć udział w wydarzeniu wyłącznie pod opieką osoby pełnoletniej (rodzica lub opiekuna prawnego lub osoby wyznaczonej przez nich), po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej. Konieczne jest posiadanie ze sobą oświadczenia, które znajdziecie tutaj:

http://bitly.pl/pF7y4

 

Partnerzy: (make some noise)

Rzeszów - stolica innowacji

Millenium Hall

 

Organizator:

DOPE  www.sodope.pl