MH

Aktualności

Największe lodowisko w centrum Rzeszowa!

Największe lodowisko w centrum Rzeszowa! - 1
Za oknem śnieg, mróz i lód - to znak, że pora już na łyżwy! Dla młodszych i starszych fanów sportów zimowych dostępne jest lodowisko na Skwerze Millenium Hall.  
Już od 7 grudnia 2016 wszyscy wielbiciele jazdy na łyżwach mogą korzystać z lodowiska w Millenium Hall. Do dyspozycji jest świeżo wyremontowany obiekt o powierzchni ok. 600 mkw, w nowej, świątecznej scenerii pod gołym niebem z girlandami świetlnymi. 
To jedyne prawdziwe a zarazem największe lodowisko w centrum Rzeszowa. Przez kilka dni skrupulatnie zamrażane cienkie warstwy lodu stworzyły odpowiednio gładką i zwartą powierzchnię dla wszystkich wielbicieli tego zimowego sportu.
 
Lodowisko czynne jest 7 dni w tygodniu przez cały sezon zimowy 2016/2017 w godz. od 10:00 do 21:00. W sąsiedztwie ogrzewanego ogródka zimowego do użytku została oddana szatnia, wypożyczalnia łyżew i tzw. „misie pomocnisie” ułatwiające jazdę na łyżwach dzieciom.
 


Dla stałych Klientów mamy zimową niespodziankę!
Robiąc zakupy w Millenium Hall za min. 50 zł w prezencie można otrzymać wejściówkę na nasze lodowisko. Wystarczy okazać paragon za zakupy w Punkcie INFO.
Wejściówki są ważne od poniedziałku do piątku, w godz. 10:00-12:00 przez 7 dni od dnia otrzymania. Akcja trwa do wyczerpania puli wejściówek.


Regulamin promocji Rozdajemy wejściówki na lodowisko


 
-------
Cennik:
Bilet wstępu na lodowisko: 7 zł/h
Szatnia - 2 zł
Wypożyczalnia - 5 zł
"Misie pomocnisie" ułatwiające jazdę najmłodszym - 6 zł
Rezerwacje grupowe i informacje: tel. 733 500 352