MH

Aktualności

Multimedialna ekspozycja McDonalds

Multimedialna ekspozycja McDonalds  - 1
Już w najbliższy weekend przed Centrum Kulturalno-Handlowym Millenium Hall odbędzie się wyjątkowy pokaz McDonald’s wykorzystujący najnowsze techniki prezentacyjne. Dzięki interaktywnym instalacjom uczestnicy pokazu otrzymają wyjątkową okazję, by zajrzeć do świata jakości McDonald’s.


Jedyna w swoim rodzaju multimedialna ekspozycja McDonald’s jest zainstalowana na mobilnej platformie ciągniętej przez  wielką amerykańską ciężarówkę. Ekspozycja obejmuje 3 części:  • Panele 3D, dzięki którym będzie można wirtualnie „dotknąć” surowców, z których przygotowywane są produkty w McDonald’s;

  • Kino 3D, w którym widzowie będą mogli obejrzeć uprawy warzyw dla McDonald’s;

  • Gogle Vrizzmo 3D, dzięki którym będzie można zajrzeć do kuchni restauracji McDonald’s. 


Goście będą oprowadzani przez pracowników McDonald’s w sobotę i niedzielę w godzinach 11:00 – 18:00. Wycieczka po wirtualnym świecie trwa około 15 minut. Na jej zakończenie uczestnicy będą mogli sprawdzić swoją wiedzę w krótkim teście oraz  liczyć na jak najbardziej realny poczęstunek.


Mobilny pokaz McDonald’s odwiedzi w sumie 13 miast w całej Polsce. Odbywa się on w ramach akcji „Nasze produkty, Twoje pytania”, której ważnym elementem jest również strona internetowa www.twojepytaniado.mcdonalds.pl. Prezentowane na niej treści dotyczą dostawców firmy i jakości produktów. Poprzez stronę użytkownicy mogą również zadawać pytania na wszelkie tematy dotyczące oferty produktowej firmy.