MH

Aktualności

Millenium Hall Liderem Regionu 2015!

Millenium Hall Liderem Regionu 2015! - 1

Kolejny rok z rzędu Centrum Kulturalno-Handlowe Millenium Hall zostało nagrodzone statuetką Lidera Regionu w kategorii „Działalność Kulturalna i Handlowa”. Plebiscyt Liderzy Regionu ma na celu uhonorowanie firm i instytucji przyczyniających się do rozwoju regionu oraz wyróżniających się dużą aktywnością na gospodarczej mapie Podkarpacia.Dzięki największej w południowo-wschodniej Polsce powierzchni handlowej liczącej aż 56 000 m kw, Millenium Hall gwarantuje możliwość tworzenia kompleksowej oferty skrojonej specjalnie na Wasze potrzeby i wymagania. Do wyselekcjonowanego grona ponad 250 najlepszych i najpopularniejszych marek, w 2015 roku dołączyło blisko 30 nowych punktów handlowych, usługowych i gastronomicznych, m.in. Vistula, Wólczanka, W. Kruk, Hebe, English Home i Media Expert oraz jedyne w regionie salony Sports Direct, a’Tab i Centrum Medyczne LUX MED.


Millenium Hall jako jedyne centrum kulturalno-handlowe na Podkarpaciu kładzie nacisk na połączenie dwóch płaszczyzn - handlu i kultury, co wyróżnia obiekt na arenie ogólnopolskiej, a dzięki czemu Centrum jest Waszym ulubionym miejscem spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. Do grona Najemców dołączyła jedyna w Polsce galeria sztuki DagArt Galerie goszcząca prace największych artystów z całego świata m.in. Andy'ego Warhola. Na terenie Centrum znajduje się największy multipleks w Rzeszowie - Multikino z dziewięcioma salami, nowoczesny, dwupoziomowy klub muzyczny i restauracja LUKR, a także blisko 30 kawiarni i restauracji z kuchnią z całego świata.


Elementem charakterystycznym architektury Millenium Hall jest skwer z multimedialną fontanną, na którym latem, wśród palm i ogródków, znajduje się strefa relaksu i rozrywki. Millenium Hall swoją architekturą zaskakuje również zimą – na Skwerze, przez cały sezon funkcjonuje lodowisko, a wyjątkowa świąteczna iluminacja dała obiektowi tytuł najpiękniej oświetlonego centrum handlowego w Polsce. Dzięki unikalnej architekturze sprzyjającej organizacji imprez zarówno wewnątrz obiektu jak i znajdującym się w jego sercu skwerze, Millenium Hall jest najlepszym w regionie miejscem odbywania się licznych koncertów, gromadzących kilkutysięczną publiczność. W 2015r. wystąpili m.in. Mela Koteluk, Artur Rojek, Sarsa czy Zakopower.


Dzięki konsekwentnej realizacji misji wspierania kultury i sportu, Millenium Hall stało się ważnym punktem w życiu kulturalnym i rozrywkowym mieszkańców Rzeszowa i regionu. W Centrum działa Stowarzyszenie SIEMACHA, Jatomi Fitness, Studio Tańca ISKRA, a także Uczniowski Klub Judo, którego adepci walczą o udział w tegorocznych Igrzyskach Olimpijskich w Rio De Janeiro. Na terenie Millenium Hall odbywają się liczne imprezy sportowe o najwyższej randze, m.in. Półmaraton i Maraton Rzeszowski czy Rzeszów Slalom Battle. We współpracy z Księgarnią BOSZ, w Millenium Hall odbywają się tzw. „Kulturalne Czwartki” - cykliczne spotkania z gwiazdami świata mediów, literatury, kultury i sztuki. Do tej pory, w ramach inicjatywy, pojawili się m.in. prof. Jerzy Bralczyk, Katarzyna Lengren, Grzegorz Miecugow czy Karolina Korwin Piotrowska. W skład kompleksu wchodzi również hotel Hilton Garden Inn, nagrodzony w 2015 roku tytułami najlepszego hotelu w Rzeszowie oraz najlepszego hotelu sieci Hilton.


Dla Millenium Hall bardzo ważnym aspektem jest Wasze zadowolenie, dlatego jako jedyny obiekt w południowo-wschodniej Polsce prowadzi cieszący się wielkim powodzeniem program Kart Podarunkowych Millenium Hall.


Dotychczasowe wyniki i fakt, że wybieracie Millenium Hall jako miejsce zakupów i rozrywki powodują, że w 2016 roku obrana przez nas strategia rozwoju - będzie kontynuowana. Daje to przekonanie, że kolejny rok z rzędu Millenium Hall zachowa palmę lidera Polski południowo-wschodniej i – co najważniejsze – jeszcze mocniej utwierdzi Was w przekonaniu, że Millenium Hall to miejsce stworzone z myślą o Was.


Dziękujemy!