MH

Aktualności

Miasteczko Innowacji w Millenium Hall

Miasteczko Innowacji w Millenium Hall - 1

W dniach 27 i 28 maja 2014 odbędzie się w Rzeszowie V Forum Innowacji oraz po raz pierwszy Forum Turystyczne Państw Karpackich.


Forum Innowacji jako wydarzenie towarzyszące krynickiemu Forum Ekonomicznemu, na stałe wpisało się już w kalendarium ważnych imprez biznesowych organizowanych na Podkarpaciu i w Rzeszowie. Całe przedsięwzięcie cieszy się dużą renomą zarówno w kraju jak i za granicą. Każda kolejna edycja poświęcona jest tematyce związanej z innowacjami w istotnych sektorach gospodarki. Tegoroczne Forum oscyluje wokół turystyki, branży hotelarskiej oraz uzdrowiskowej i rekreacyjnej.


Z uwagi na bardzo liczne grono osób zwiedzających Miasteczko, w tym roku jego obszar został powiększony i dla wszystkich zainteresowanych innowacjami w turystyce udostępnione będą dwie lokalizacje będące w bliskim sąsiedztwie, dzieląc tym samym tematycznie wystawców na dwa obszary: teoretyczno-praktyczny oraz rekreacyjny. Pierwszy z nich zlokalizowany będzie na terenie Uniwersytetu Rzeszowskiego w budynku Centrum Dydaktyczno-Naukowego Mikroelektroniki i Nanotechnologii.


Drugą lokalizacją jest skwer eventowy Millenium Hall, na którym każdy odwiedzający będzie mógł nie tylko aktywnie spędzić czas, ale przede wszystkim osobiście dowiedzieć się jak można ciekawie i aktywnie wypoczywać w gronie przyjaciół i rodziny, a co najważniejsze, jakie możliwości daje nam turystyka poznawcza i zdrowotna. W programie m.in. ścianki wspinaczkowe, euro bungee, speed cage, degustacja potraw regionalnych, prezentacja ofert biur podróży i ośrodków turystycznych.