MH

Aktualności

Max Mara poszerza swoja ofertę!

Max Mara poszerza swoja ofertę! - 1


Zapraszamy na odsłonę Nowej Kolekcji MaxMara STUDIO, SPORTMAX CODE WEEKEND MaxMara. Max Mara to znana na całym świecie włoska firma odzieżowa z wieloletnimi tradycjami.  Firma powstała w 1951 w miasteczku Reggio Emilia, a jej założycielem był  Achille Maramotti. Max Mara szybko stała się czołową włoską grupą działającą w sektorze odzieży damskiej. Obecnie firma proponuje 22 kolekcje, które są dostępne w ponad 2200 sklepach w 90-ciu krajach.   Swoją sławę Max Mara zawdzięcza wartościom jakimi się kieruje przy tworzeniu kolekcji. Należy do nich kreatywność, jakość, innowacyjność i ponadczasowość.  Dla Max Mara tworzyły między innymi takie osobowości jak Karl Lagerfeld, Dolce & Gabbana, Narciso Rodriguez i Franco Moschino. Główne linie Max Mary to Max Mara, Sportmax i Weekend. 


Studio to linia przeznaczona dla kobiet ceniących elegancje i wygodę. Linia proponuje szeroki wybor modeli, które mogą być noszone do pracy, ale także na popołudniowy koktajl i kolacje biznesową. Materialy wykorzystane w kolekcji sa wygodne, latwe w noszeniu, a jednoszesnie szlachetne w wygladzie i dotyku.


Córką Sportmaxu jest Sportmax Code.  Linia ta jest bardzo młoda, świeża  i odwazna, a jej cecha charakterystyczną jest wrazliwość na wszystkie pojawiające się w modzie nowości i implementowanie ich w taki sposób by mogla być noszone na co dzień. Sportmax Code bogaty jest w rozne wzory, w tym sezonie widoczny jest motyw kwiatowy, łączony z kratką i wzór skóry węża. Każdy aktykul z tej lini opatrzony jest malutkim krysztalem Swarovski , który wszywany jest recznie, zawsze w innym miejscu.Weeeknd Max Mara to life stylowa linia grupy Max Mara.


Marka Weekend Max Mara proponuje garderobę kompletną, bogatą i wysublimowaną, począwszy od płaszczy, dzianin, koszul, T-shirtów,  denimwear, itp., skończywszy na szerokiej gamie akcesoriów, takich jak buty, torby, paski, fulardy i biżuteria. Ubiera ona  klientkę Max Mara nie tylko na czas wolny, ale na każdą okazję dnia codziennego.


Formal informality – to odpowiedź na współczesne zapotrzebowanie na garderobę praktyczną oraz uniwersalną, ,,town & country”, kolorową,  elegancką i kobiecą.  Propozycja odzwierciedlająca  koncepcję ,,utility de luxe”.   Moda ,,easy-chic” z akcentami casualowymi, która potrafi połączyć glamour i wyrafinowanie z charakterem bardziej sportowym.


Zaczynając od bogactwa krojów  oraz różnorodności tkanin (wśród których można wyróżnić – w zależności od  sezonu – materiały lniane i bawełniane, gładkie, farbowane  w przędzy, crepes de chine, dzianiny kaszmirowe i wełniane, tweed), poprzez plejadę barw, kończąc na starannie przemyślanych drobnych elementach (takich jak zdobienia, kaptury czy  nawet ściągacze) – każda kolekcja Weekend Max Mara to moda, która dba o jakość.


Wszystkie detale charakteryzujące poszczególne modele stanowią cechy charakterystyczne dla marki Weekend Max Maxa. Przykładem może być budrysówka czy parka pea-cout, które pomimo że  utrzymane w określonej tendencji  (militarnej, marynarskiej, worker style), są zaktualizowane pod względem kroju, koloru oraz najnowszych trendów.


Wszystkie najważniejsze cechy  kolekcji odzwierciedla logo Weekend Max Mara: mały motylek  uosabiający idee lekkości oraz wolności.


To jeszcze nie koniec:  kolejnym powodem ogromnego sukcesu Weekend Max Mara, są liczne projekty specjalne. To prawdziwe kolekcje wewnątrz kolekcji skoncentrowane na poszczególnych klasach produktu. Tak jak na przykład ,,pretty denim”: projekt premium dedykowany propozycji dżinsowej garderoby; projekt puchówek, czy też projekt spodni chinosów.


Bogactwo asortymentu, powiększane z sezonu na sezon, dystrybuowane na całym świecie – wszystko z logo Weekend Max Mara.  Ponad 70 salonów monobrandowych we Włoszech, Europie, Dalekim Wschodzie, kornery w najważniejszych sklepach w Stanach Zjednoczonych.  Salon flagowy w Notting Hill w Londynie, czy megastore w Japonii, bądź w Chinach – marka Weekend Max Mara jest już obecna na całym świecie, wszystko dzięki wspaniałym projektom, dbałości o najmniejsze nawet detale i przemyślanej strategii. 

Zapraszamy do salonu w MILLENIUM HALL.