MH

Aktualności

Magiczny Dzień Dziecka

Magiczny Dzień Dziecka - 1

Magiczny Dzień Dziecka w Millenium Hall!

Na jakie wydarzenie czekają najmłodsi cały rok? Na pewno na przyjazd Mikołaja z prezentami, wakacje pełne zabawy, ale przede wszystkim… na Dzień Dziecka! Przecież to ich Święto! Pełne niespodzianek, upominków, zabawy i atrakcji! W Millenium Hall świętować je będziemy 1 i 2 czerwca, przez cały dzień w godz. 12:00-19:00.


Co przygotowaliśmy dla dzieci?

Mnóstwo atrakcji! Będą magiczne pokazy iluzjonisty, wspólne czarowanie, zabawy z klaunem, szczudlarze, pokazy cyrkowe, żonglerka piłkami, latające talerze, kręcenie poi, wielkie zbijanie cukierkowej piniaty, słodkie upominki, konkursy z nagrodami, plac zabaw, wielkie bańki mydlane, balonowe zoo, dmuchańce i wieeeele innych atrakcji! Bawić się będziemy przez cały dzień zarówno na Skwerze jak i w strefie eventowej obok Pizza Hut.

Tego roku również nie zabraknie charytatywnego akcentu. W sobotę o godz. 15:00 ze Skweru wyruszy III Bieg Świadomości o Zespole Pradera Williego organizowany przez Fundację "Potrafię Pomóc". Ochotnicy pobiegną dla "wiecznie głodnych", ludzi z nieuleczalną chorobą genetyczną, w celu uświadomienia innym jej problemu.


Nieschodzący uśmiech z twarzy dziecka gwarantowany!
Zapraszamy 1 i 2 czerwca, w godz. 12:00-19:00.