MH

Aktualności

Luty w Multikinie!

Luty w Multikinie! - 1

Co warto zobaczyć w lutym w Multikinie?

Luty  to wiele okazji, żeby odwiedzić Multikino! Zaczynając od walentynek, po premiery horrorów oraz pierwszej produkcji Marvela. Na widzów będą czekały między innymi: „Heaven in Hell” z Magdaleną Boczarską, „Magic Mike's Last Dance”, komedia „Masz Ci los!”, „Ant-Man i Osa: kwantomania” oraz „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Tajemnica skorpiona”, „Asteriks i Obeliks: Imperium Smoka”.

 

 

Od 3 lutego można zobaczyć w kinach „Masz ci los!” - nowa nieobliczalna komedia twórców „Planety Singli” i „Juliusza”, w której w zaskakujących rolach widzowie zobaczą m. in. Izabelę Kunę, Piotra Głowackiego, Sonię Bohosiewicz. W filmie podczas stypy po pogrzebie kochanego dziadka rodzina orientuje się, że w loterii padły właśnie numery, którymi dziadek grał przez całe życie.

 

W walentynkowy weekend premierę będzie miał film „Heaven in Hell” w reżyserii Tomasza Mandesa. Głównych bohaterów Olgę i Maksa dzieli 15 lat różnicy. Ona to kobieta sukcesu, matka dorosłej córki. On – przystojny, młody mężczyzna czerpiący z życia garściami i łapiący każdą chwilę. Los postawił ich sobie na drodze, rozpalił zmysły i uwikłał w płomienny romans.

 

Drugi film, który również trafi do kin 10 lutego to finałowa część filmu o świecie męskiego striptizu „Magic Mike’s Last Dance”. W rolę głównego bohatera ponownie wcieli się Channing Tatum, któremu będzie towarzyszyła Salma Hayek. Podczas seansu w kinie widzowie przeniosą się na Florydę, gdzie główny bohater Mike pracuje jako barman. Pewnego dnia pozna bogaczkę, która zaprosi striptizera do Londynu.

 

Natomiast 17 lutego premierę ma „Ant-Man i Osa: Kwantomania”. Superbohaterowie Scott Lang (Paul Rudd) i Hope Van Dyne (Evangeline Lilly) powracają jako Ant-Man i Osa w nowym, pełnym przygód filmie.

 

Multikino dla dzieci

 

W lutym nie zabraknie premierowych propozycji dla dzieci. 3 lutego premierę ma „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Tajemnica skorpiona”.  Miasteczko Valleby za kilka dni obchodzi 500. urodziny! Świętowanie może jednak przerwać złodziej, którego znakiem rozpoznawczym jest... skorpion. Czy młodzi detektywi, Lasse i Maja, wpadną na jego trop i uratują imprezę?

 

 Natomiast od 10 lutego w kicha będzie można zobaczyć „Asteriksa i Obeliksa: Imperium Smoka”. Asteriks i Obeliks zmagali się już z Juliuszem Cezarem, odwiedzili Kleopatrę, wzięli udział w Igrzyskach Olimpijskich, a nawet pili herbatkę u boku Jej Królewskiej Mości. Teraz, w piątym aktorskim filmie z serii, nieustraszeni bohaterowie wyruszą na Daleki Wschód, aby z pomocą swojego magicznego wywaru uratować chińską Cesarzową.

 

Szczegółowy repertuar oraz więcej informacji na temat filmów znajduje się na stronie www.multikino.pl. Zachęcamy również do słuchania podcastu „Do zobaczenia w Multikinie” https://open.spotify.com/show/2BVhWOgIaQP3PkCSDWfwTc, w którym w cyklu „Kanapa Knapa w Multikinie” są dostępne rozmowy z odtwórcami głównych ról w filmach, które można oglądać w Multikinie.

 

Bilety na premierowe i przedpremierowe seanse można nabyć w kasie kin sieci Multikino, na stronie www.multikino.pl oraz przez aplikację mobilną.