MH

Aktualności

Lena Largo w Millenium Hall

Lena Largo w Millenium Hall - 1
7 maja zapraszamy na otwarcie salonu Lena Largo.
 
LENA LARGO to marka wyróżniająca się oryginalnością projektów. Charakteryzuje się odwagą w projektowaniu i konsekwencją oraz spójnością całej linii na dany sezon. Marka Lena Largo wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wymagających klientów. W dobie wyrobów odzieżowych o niskiej jakości, wykonywanych w Chinach, marka oferuje nie tylko dzianiny wysokiej jakości, ale także dopracowane kroje i konstrukcje.

Strategią firmy jest kreowanie odważnych stylizacji dla kobiet niebanalnych. Lana Largo to projekty dla kobiet kreatywnych o dużym poczuciu własnej niezależności i osobowości.


Właścicielka (i za razem projektantka marki Lena Largo) Marlena Kuźmicka ma wieloletnie doświadczenie w branży odzieżowej. Ceni sobie produkcję swoich ubrań na terenie Polski. Sama akceptuje wszystkie materiały, wykroje i kolorystykę. Przykłada ogromną wagę do wyglądu i jakości każdej sztuki odzieży, która opuszcza firmę.


Projektantka dba o tworzenie spójnych stylizacji, tak aby kilka elementów kolekcji tworzyły kompletny "look". Lena Largo oferuje także wysokiej jakości obuwie i torebki, które dopełniają oryginalne stylizacje.