MH

Aktualności

KOYA mgmt zaprasza na casting

KOYA mgmt zaprasza na casting - 1

Zostań modelką, zostań modelem! Daj się odkryć.


Wielka okazja dla dziewcząt i chłopców na osobiste spotkanie z przedstawicielami największych, najbardziej liczących się w świecie mody agencji.
Możliwość taką będą miały wszystkie osoby, które pojawią się na castingach organizowanych przez KOYA mgmt -  agencję modelek z filiami na dwóch kontynentach (biura KOYA mgmt mieszczą się w Nowym Jorku i Rzeszowie).
Ta prężnie rozwijająca się agencja dzięki osobom ją tworzącym daje możliwość  pracy w modzie na całym świecie, szczególnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu  pochodzącej z Rzeszowa współwłaścicielki Agnes Ponarskiej, która od wielu lat pracuje z najważniejszymi ludźmi z branży mody. KOYA mgmt bardzo indywidualnie i intensywnie rozwija, a także stoi za karierami osób, z którymi decyduje się na współpracę. Jedną z najłatwiejszych dróg do zaprezentowania swojego talentu, a także rozpoczęcia kariery jest casting, czyli bezpośrednie, osobiste spotkanie z przedstawicielami agencji.


6-go czerwca w LUKR w Millenium Hall odbędzie się casting agencji KOYA oraz otwarte i bezpłatne wykłady ze specjalistami.
To będzie wyjątkowa okazjia dla wszystkich tych, których interesuje świat mody, modelling i zdrowy tryb życia.


Kandydatki na modelki  to dziewczęta w wieku 14 - 23 lata, przy wzroście minimum 170 cm. 
Kandydaci na modeli to chłopcy  w wieku 16 - 26 lat, przy minimum 183 cm wzrostu.

Kandydatki i kandydatów zapraszamy od godziny 12:00 a od godz. 15:00 będziecie mogli uczestniczyć w interesujących warsztatach.
Nasi goście: 
Ming Liao Tao - właścicielka agencji w Brazyli - Ming Management, 
Manuela Lipari - agent modelek z agencji BLOW – Barcelona, 
Oscar Smith - trener modelek z Nowego Jorku, 
Anna Wojtera - trener modelek, 
Natalia Erdman – ceniona przez świat mody fotograf

 
Plan dnia:
godz. 12:00 rozpoczęcie castingu. Selekcję i spotkanie castingu otwartego przeprowadzą:
- guru mody Ming Liao Tao z Ming Management - agencji istniejącej od ponad 25 lat w Brazylii, obecnej na wszystkich rynkach mody.
- Agnes Ponarska z agencji KOYA mgmt, mająca na swoim koncie zbudowanie wielu globalnych karier oraz pracę w prestiżowych agencjach modelek.    
 
godz. 15:00 – 17:00 - otwarte warsztaty modowe: 
Ming Liao Tao - Azja www.mingmanagement.com
Manuela Lippari - Hiszpania www.blowmodels.com
Oscar Smith - osobisty trener z Nowego Yorku wykład o zdrowym żywieniu i treningach www.o-dstudio.com
Natalia Erdman - www.nataliaerdman.tumblr.com 
Anna Wojtera – wykład o treningach i zdrowym trybie życia

To będzie wyjątkowa okazjia dla wszystkich tych, których interesuje świat mody, modelling i zdrowy tryb życia.


Po ostatnim finałowym castingu, który odbędzie się 6 czerwca o godz. 12 w LUKR w Millenium Hall, wybrane osoby z castingów ze wszystkich miast spotkają się z elitarnym gronem agentów z całego świata. Na to spotkanie do Rzeszowa przylatują właściciele i przedstawiciele największych światowych agencji modowych jak Why Not, Elite, NYM, Women, Wilhelmina, Modelwerk., jeden z najbardziej cenionych trenerów personalnych w Nowym Jorku oraz ceniona fotograf modowa.

Organizowane przez KOYA mgmt castingi dają ogromną możliwość młodym ludziom, aby po raz pierwszy bez ponoszenia kosztów (np. przelotów i opłat), spotkać się bezpośrednio z reprezentantami światowej sławy agencji, a także zaprezentować się, poznać ich osobiście i być może w efekcie tego rozpocząć prawdziwą karierę.  


Zgłoszenia potencjalnych kandydatek i kandydatów przyjmujemy również online: http://www.koyamgmt.com/#become oraz na info@koyamgmt.com


Szczegóły najdziecie na stronie: www.koyamgmt.com oraz na www.facebook.com/koyamgmt


Już w czerwcu wiele osób może rozpocząć nową przygodę, która może odmienić ich życie! Warto tej szansy nie przegapić!