MH

Aktualności

Konkurs na zaprojektowanie przestrzeni wspólnej Millenium Hall

Konkurs na zaprojektowanie przestrzeni wspólnej Millenium Hall - 1

Serdecznie zapraszamy studentów Politechniki Rzeszowskiej do udziału w konkursie na zaprojektowanie fragmentów przestrzeni wspólnej znajdującej się wewnątrz Centrum Kulturalno-Handlowego Millenium Hall.

Projektowane wnętrza powinny być charakterystyczne i wyjątkowe, i jednocześnie stanowić eleganckie tło dla witryn lokali komercyjnych. W projektach należy uwzględnić elementy wyposażenia umożliwiające klientom centrum wspólne spędzanie czasu wspierające ich aktywność społeczno-towarzyską. Projekt powinien uwzględniać szczególne walory estetyczne i właściwe oświetlenie pełniące funkcję planu dla materiałów publikowanych przez użytkowników Centrum Kulturalno-Handlowego Millenium Hall w mediach społecznościowych. Zwycięskie projekty mają stanowić materiał pomocniczy dla dalszych rozważań projektowanych.

Patronat nad konkursem

Konkurs odbywa się pod patronatem Centrum Kulturalno-Handlowego Millenium Hall i Politechniki Rzeszowskiej oraz Stowarzyszenia Architektów Polskich oddział w Rzeszowie. 

Nagrody

Budżet przeznaczony na nagrody Konkursu wynosi 10 tysięcy złotych.

W konkursie przewidziano dwie nagrody: nagrodę przyznawaną przez Sąd Konkursowy oraz nagrodę Publiczności przyznawaną przez głosowanie na profilu facebookowym Centrum Kulturalno-Handlowego Millenium Hall. Możliwe są też wyróżnienia prac konkursowych przyznawane przez Sąd Konkursowy. Sąd Konkursowy ustala wysokość kwot przeznaczonych na nagrody i ewentualne wyróżnienia, w ramach przeznaczonych na ten cel funduszy budżetowych zapewnionych przez Centrum Kulturalno-Handlowe Millenium Hall.

Szczegóły oraz harmonogram konkursu znajdziesz tutaj.

Pliki do pobrania

Regulamin
Ruty i przekroje