MH

Aktualności

Koncert Sławomira na Skwerze

Koncert Sławomira na Skwerze - 1

„Miłość w Zakopanem”, „Megiera” czy „Ty mała znów zarosłaś” słyszał już każdy! Czy to na weselu, czy na Sylwestrze, czy w telewizji, czy też w radio. Niekwestionowanej gwiazdy muzyki rock polo nie mogło więc zabraknąć w Millenium Hall! Już 29 sierpnia na Skwerze, o godzinie 21:00 wystąpi wszystkim znany Sławomir ze swoimi największymi hitami!

Miliony odsłon na Youtubie i obecność na każdym weselu mówią same za siebie! Każde nowe jego dzieło wzbudza wiele emocji. Wielu z nas łapie się na tym, że chcąc nie chcąc nuci pod nosem jego utwory, a Zakopane stało się pierwszym na liście miastem w poszukiwaniu miłości. Przypadek? :) Fenomenem wkroczył do rozgłośni radiowych, i tak samo wkroczy na koncertową scenę na naszym Skwerze już 29 sierpnia! Tego nie można przegapić!

Bilety na koncert będzie można kupić w Punkcie INFO, w kwocie 25 zł za sztukę. Jednak dla Klientów Millenium Hall przygotowano niespodziankę! Wystarczy, że w dniach od 18 czerwca do 29 sierpnia dokonasz zakupów na terenie Centrum na kwotę min. 100 zł, a będziesz mógł skorzystać z promocji 2 w cenie 1. Dzieci do 8 roku życia pod opieką osoby dorosłej wstęp bezpłatny.
Ilość biletów ograniczona, tak więc do dzieła!

Regulamin dostępny w Punkcie INFO.