MH

Aktualności

Kolorowy Świat Dziecka

Kolorowy Świat Dziecka - 1

Dzień Dziecka w Millenium Hall


Tegoroczne obchody Dnia Dziecka potrwają w Millenium Hall dwa dni. Świętowanie rozpocznie się 31 maja o godz.13 koncertem młodzieżowej gwiazdy  Dawida Kwiatkowskiego, który wystąpi na skwerze Millenium Hall. Po koncercie, o godz. 14.30 odbędzie się nastkoteka z popularnym prezenterem Radio Eska Jankesem. O muzykę podczas imprezy zadba profesjonalny DJ. O godz. 17.00 odbędzie sie pokaz capoeiry i kultury brazylijskiej.


W niedzielę 1 czerwca powtórnie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami na skwer Millenium Hall. O godz. 11 rozpocznie się konkurs plastyczny inspirowany prawami dziecka. Do wygrania jest analiza kolorystyczna oraz wymarzone farby do pomalowania pokoju dla 10 dzieci. Konkurs potrwa do godz. 18.00, a ogłoszenie wyników nastąpi o godz.19.00. Partnerem konkursu jest firma Dekoral.


O godz. 13.00 na scenie odbędzie się pokaz mody dziecięcej. O godz. 15.00 wystąpią soliści Centrum Sztuki Wokalnej pod kierownictwem Anny Czenczek. O godz. 16.00 zostanie zaprezentowany musical „Wieża Babel” na podstawie „Metra” J. Józefowicza i J. Stokłosy. Artystyczne występy zwieńczy spektakl muzyczny „Prawy do lewego”, który rozpocznie się o godz. 17.30. 


Dodatkowymi atrakcjami Dnia Dziecka będzie pokaz i warsztaty capoeiry, dmuchany plac zabaw, popcorn, wata cukrowa, mini golf, mini tor przeszkód. Pamiątkowe zdjęcia dzieci z rodzicami wykonywać będzie bezpłatnie pani fotograf. Wszystkie dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach plastycznych, a o godz.19.15 do nieba wypuszczone zostaną balony z marzeniami dzieci.


31 maja oraz 1 czerwca w Millenium hall odbędzie się także Weekend Rabatów na modę dziecięcą, czyli atrakcyjne obniżki na asortyment dla dzieci.