MH

Aktualności

Klinika La Perla w Rzeszowie

Klinika La Perla w Rzeszowie - 1


Kliniki La Perla – tu rodzi się piękno!


Klinika La Perla to sieć prestiżowych klinik, oferujących usługi i zabiegi najwyższej jakości. Wizyta u nas oznacza gwarancję skorzystania z osiągnięć najnowocześniejszej wiedzy medycznej w atmosferze relaksu i luksusu. Rozwiążemy każdy problem związany z Twoimi potrzebami, zapewniając fachową konsultację, zabieg i finalnie – pełną opiekę nad ciałem.


Klinika La Perla oferuje najbogatszą w Polsce ofertę zabiegów – od SPA, kosmetologię Hi- Tech przez Medycynę Estetyczną aż po Chirurgię Plastyczną.


Od 15 lat jesteśmy obdarzani zaufaniem najbardziej wymagających Klientów, gwiazd  i ludzi sukcesu. Jednocześnie konstruujemy naszą ofertę tak, aby była przystępna dla każdego.


 


Jedyne takie SPA


Zapraszamy też do Klinik La Perla SPA, które oferują szeroki wachlarz zabiegów relaksacyjnych i pielęgnacyjnych, a także – jako jedyne kliniki SPA w Polsce – zabiegi z zakresu Kosmetyki Hi-Tech oraz Medycyny Estetycznej. Tutaj dbałość o światową jakość idzie w parze z najbardziej luksusową obsługą i wyjątkowym podejściem do klientów.


Najnowocześniejsze technologie


Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi innowacjami. Gwarantujemy, że dostępne u nas urządzenia, technologie i procedury odzwierciedlają najnowszy stan światowej wiedzy, a stosowane u nas preparaty mają najwyższe certyfikaty jakościowe. Wiele zabiegów i technik oferujemy jako jedyni w Polsce.


Profesjonalizm i wiedza


Kliniki La Perla znane są z profesjonalizmu i wysokiej wiedzy zawodowej swojego personelu. Jest to skutkiem starań zarządu, aby Kliniki La Perla osiągnęły i utrzymywały światowy poziom w swojej dziedzinie. W tym celu stawiamy na najnowocześniejszy sprzęt i technologie, a przede wszystkim na najlepszych specjalistów i wysokie standardy. Klinika La Perla współpracuje z wieloma wybitnymi specjalistami z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, kosmetologii, rehabilitacji, dietetyki, psychoterapii i anestezjologii. 


www.klinikalaperla.pl


infolinia 784 066 278
 

 
1.       Wonder Shape by Klinika La Perla – unikalny zabieg modelujący sylwetkę, skutecznie redukujący cellulit i ujędrniający skórę.

Więcej o zabiegu: http://www.klinikalaperla.pl/zabiegi/wonder-shape-by-klinika-la-perla.html


 


2.      Liposonix - Nieinwazyjna alternatywa dla liposukcji: 1 zabieg – 1 godzina – 1 rozmiar mniej. Efektywny i bezpieczny zabieg, który wyszczupla bez ingerencji chirurga miejsca, gdzie miejscowo gromadzi się tkanka tłuszczowa jak: brzuch i talia, uda, bryczesy, pośladki.


http://www.klinikalaperla.pl/zabiegi/liposonix.html


 


3.      Icoon - o urządzenie do masażu próżniowego (endermologicznego) oparte na technologii ROBODERM, która polega na użyciu zmechanizowanych głowic masujących z rolkami. Najbardziej precyzyjna walka z cellulitem i luźną skórą, głęboko zlokalizowanym tłuszczem i objawami starzenia się skóry


http://www.klinikalaperla.pl/zabiegi/icoone.html


 


4.      HydraFacial  - najnowsza technologia w kosmetologii aparatowej, umożliwiająca jednoczesne dokonanie oczyszczenia,  głębokiego nawilżenia oraz odmłodzenia skóry.


http://www.klinikalaperla.pl/zabiegi/hydra-facial.html


 


5.      Alma Rejuve - platforma laserowa najnowszej generacji, oferuje rozwiązanie na większość problemów estetycznych i dermatologicznych. Remodeling i lifting skóry,


Usuwanie zmian naczyniowych i pigmentacyjnych, Depilacja, Leczenie trądziku


 


6.      Accent -  wielofunkcyjne urządzenie służące do odchudzania twarzy i ciała, modelowania sylwetki, poprawy wyglądu skóry oraz leczenia nadpotliwości. Jego innowacyjność polega na zastosowaniu technologii, które do tej pory stosowano w medycynie estetycznej oddzielnie: fal ultradźwiękowych, drenażu limfatycznego, lasera diodowego oraz unipolarnej fali radiowej.


 http://www.klinikalaperla.pl/odchudzanie/accent.html


 


7.      Karboksyterapia - klinicznie sprawdzona metoda stosowana do odmładzania skóry, walki z cellulitem, rozstępami, bliznami, lokalnymi nadmiarami tkanki tłuszczowej, zwiotczeniami skóry, łysieniem i zaburzeniami krążenia. Jest to zabieg polegający na podskórnym podaniu Co2 w wyniku czego poprawie ulega mikokrążenie a tkanki zostają dotlenione i odżywione.


http://www.klinikalaperla.pl/estetyka/carboxyterapia.html

 
 

8.      Ultraformer – niewątpliwie tegoroczny HIT w KLP, zabieg służy do uzyskania długotrwałego efektu liftingu ciała i twarzy, widocznego już po jednym zabiegu!


      Temu niezwykle skutecznemu, lecz nieinwazyjnemu liftingowi poddać można nie tylko twarz, ale także ciało. Ultraformer w niezwykle efektywny sposób pozwala pozbyć się zwiotczałej skóry z problematycznych obszarów – jak przedramiona, dekolt, wewnętrzna część ud czy brzuch. Dodatkowo ultradźwięki mają również zdolność redukcji zlokalizowanej tkanki tłuszczowej, co przy okazji pozawala wyszczuplić obszary poddawane zabiegowi.          

 

Zapisz