MH

Aktualności

Kinguin Gamer Lan

Kinguin Gamer Lan  - 1
Przed graczami kolejna dawka emocji w Counter-Strike: Global Offensive.
Już 10 i 11 czerwca finałową fazę rozgrywek turnieju Kinguin Gamer Lan zobaczycie na żywo w Millenium Hall. Wstęp jest oczywiście bezpłatny a podczas rozgrywek czeka Was masa konkursów z atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi. 
Imprezę poprowadzi Filip Testree Mątowski oraz znany wszystkim duet Inetkoxtv - największe koxy w Polsce czyli Patryk easy Dzięcioł oraz Paweł Saju Pawelczak.
Za komentarz rozgrywek lanowych będą odpowiadać komentatorzy ESL Polska - idealnie uzupełniający się duet w składzie Maciej Morgen Żuchowski oraz Kuba Kubik Kubiak.
Analizowaniem meczy zajmie się duet znany jeszcze z czasów Counter-Strike 1.6 - reprezentanci VenatoreS: Adam destru Gil oraz Sebastian dark Babiński.
Ponadto podczas imprezy będzie można spotkać m.in. TheNitroZyniak i jednego z najbardziej pozytywnie zwariowanych osób z YouTube - IsAmUxPompa. Każdy więc wie, że będzie dobra Pompa!
 
Łącznie w finałowej fazie turnieju w Millenium Hall zobaczyć będzie można 8 drużyn, wśród nich znajdują się już mocni gracze bo w akcji zobaczycie zaproszonych: Pompa Team Yellow, Pompa Team Black, Samsung4Gamers by Inetkox. Wszystkie druzyny mają o co grać, bo pula nagród sięga wartości 15.000 zł. Szykuje się więc zacięta rywalizacja na wysokim poziomie.
 
Więcej informacji o turnieju tutaj.