MH

Aktualności

IKEA - Punkt Odbioru Zamówień

IKEA - Punkt Odbioru Zamówień - 1
Już 2 lutego do Rzeszowa zawita szwedzki punkt widzenia na domowe przestrzenie!
Punkt Odbioru Zamówień IKEA – bo o nim mowa – otworzy się w Millenium Hall.
 
Co to dokładnie znaczy? Czym będzie to miejsce?
Już teraz zarezerwujcie sobie czas w weekend 2-4 lutego.
 
Z okazji otwarcia Punktu Odbioru Zamówień IKEA dla pierwszych klientów przygotowano specjalne zestawy upominkowe. Ponadto w dniach 2-4 lutego w strefie eventowej na poziomie 0 Millenium Hall odbywać będą się warsztaty i animacje dla dzieci. Najmłodszych na pewno zainteresują zajęcia plastyczne, podczas których własnoręcznie wykonają szwedzkie koniki z Dalarna, zakładki do książek z pudełek IKEA czy biżuterię z koralików, będących w asortymencie szwedzkiej sieci. Ponadto będzie można zrobić sobie zdjęcie z pluszakiem IKEA w fotobudce, zagrać w gry IKEA LATTJO czy posłuchać bajek szwedzkiego autora Ulfa Starka. Wszystkie aktywności są bezpłatne i odbywają się w godz. 11:00-19:00.
 
Punkt Odbioru Zamówień IKEA to wyjątkowe miejsce, które powstało, aby ułatwić mieszkańcom Rzeszowa i okolic zakupy w IKEA oraz zapoznanie się z aktualną ofertą sklepu. Można tu nie tylko odebrać produkty wcześniej zamówione przez telefon lub internet, ale też zapoznać się z wybranymi produktami z działów: sypialnie i pokój dzienny czy skorzystać z konsultacji pracowników IKEA, którzy przybliżą proces zakupu, doradzą produkty i pomogą zaplanować wnętrze.
 
Aby dokonać zakupu mebli z odbiorem w Punkcie Odbioru Zamówień, należy złożyć zamówienie na stronie www.IKEA.pl/internet bądź telefonicznie przez DOMOLINIĘ IKEA (22 275 05 75). Koszt dostawy do Punktu Odbioru Zamówień to 29 zł bez względu na ilość i wagę produktów. Można też zamówić usługę transportu mebli z wniesieniem do domu na terenie Rzeszowa w wyjątkowo atrakcyjnej cenie – już od 49 zł. Punkt Odbioru Zamówień jest otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 09:00-21:00 oraz w niedziele w godzinach 10:00-20:00.