MH

Aktualności

Idziemy po wszystko!

Idziemy po wszystko! - 1

IDZIEMY PO WSZYSTKO!

Po NOWe kolekcje, NOWe okazje, NOWe promocje i rabaty, ale przede wszystkim po NOWe wyjątkowe prezenty. Jakie? Z okazji Dnia Kobiet! Przygotowaliśmy mnóstwo nagród dla Pań – gwarantowanych, jak również  głównych nagród beauty. Co można zdobyć wykazując się odrobiną kreatywności?

- vouchery na zabiegi odchudzające w Klinika La Perla – do wygrania aż trzy różne zabiegi:

* Adipologie - to opatentowany koncept – technologia Low Frequency Ultrasound do nieinwazyjnego usuwania komórek tłuszczowych, skutecznej redukcji cellulitu wodnego oraz ujędrniania i zagęszczania skóry. Wielopoziomowe działanie na wszystkie warstwy skóry w zależności od diagnozy potrzeb indywidualnego pacjenta.

* Thermologie - to endermomasaż z wykorzystaniem energii cieplnej, podciśnienia oraz światła led z elementami refleksologii. Inspirowany azjatyckimi rytuałami pielęgnacyjnymi. Zabieg Thermologie pomaga wymodelować sylwetkę, zwalczyć oporny cellulit, obrzęki i pozbyć się nadmiaru wody z organizmu, poprawić kondycję skóry.

* Wondershape - Wonder Shape by Klinika La Perla to unikalny zabieg modelujący sylwetkę, skutecznie redukujący cellulit i ujędrniający skórę.

- zaproszenia na dni przyjemności z rytuałem Kerastase w salonie The Stylist – dzięki profesjonalnej diagnozie włosów dobrana zostanie odpowiednia pielęgnacja

- vouchery na manicure gel kolor w salonie Beauty Nails oraz Quick Nails

- vouchery na makijaże okolicznościowe w Inglot oraz Golden Rose

- vouchery na stylizacje brwi w salonie Wszystkim wBrew

- vouchery na spotkanie ze stylistką z salonu May Way Concept Store, która wprowadzi do świata mody marek premium
 

Jak zdobyć prezenty?

- zrób zakupy na kwotę min. 200 zł w terminie 22 lutego – 8 marca

- okaż paragon/y (maksymalnie 2 sztuki) w Punkcie INFO na poziomie 0

- wypełnij prawidłowo formularz

- odbierz nagrodę gwarantowaną – książkę, płytę z muzyką lub filmem

- odpowiedz na pytanie konkursowe jaką nagrodę/-y beauty chciałabyś otrzymać oraz dlaczego powinnaś wygrać

 

Wyniki zostaną ogłoszone do 7 dni po zakończeniu konkursu, a najlepsze odpowiedzi zostaną nagrodzone jednym z wybranych przez siebie voucherem beauty.

Regulamin dostępny w Punkcie INFO.

 

Ale uwaga!

To nie wszystko! Dzień Kobiet nie może obejść się bez specjalnych promocji dla Pań! Szykujcie się na nową dawkę promocji i okazji.