MH

Aktualności

Galicyjski Festiwal Win

Galicyjski Festiwal Win - 1
Galicyjski Festiwal Win odbędzie się 22 i 23 czerwca 2013 roku  na placu eventowym Millenium Hall Square.
Przestrzeń placu wypełnią domki winiarskie prezentujące wyroby ponad 30 winiarzy z Polski, Węgier i Gruzji. Co to oznacza? Nieograniczoną degustację win polskich, węgierskich i gruzińskich. Będzie można skosztować polskich regionalnych potraw, podkarpacką wołowinę oraz dorobek kuchni węgierskiej.
Przez dwa dni na dużej scenie całemu wydarzeniu oprawę artystyczną zapewnią występy zespołów tanecznych i muzycznych a gośćmi specjalnymi festiwalu będą uczestnicy znanego z telewizji Polsat muzycznego programu "Must Be The Music Tylko Muzyka" zespół: MEGITZA (22 czerwca, sobota, godz. 20 ) oraz BUBLICZKI (23 czerwca, niedziela, godz. 18 ).

Wstęp na wybrany dzień festiwalu to koszt 15 zł lub 25 zł w postaci karnetu na 2 dni. Wejściówka zapewnia możliwość nieograniczonej degustacji win proponowanych przez wystawców biorących udział w festiwalu.
Millenium Hall dysponuje ograniczoną, bezpłatną pulą wejściówek na wybrany dzień festiwalu, które od 5 czerwca 2013 będzie można otrzymać bezpłatnie w Punkcie Informacyjnym (poziom 0) za okazaniem paragonów o wartości min. 100 zł za zakupy w Millenium Hall. REGULAMIN

W ramach festiwalu w hotelu Hilton Garden Inn Rzeszów równocześnie odbywać się będą komentowane degustacje win.

20 i 21 czerwca na Zamku w Łańcucie będzie miał miejsce III Międzynarodowy Galicyjski Konkurs Win którego uroczyste podsumowanie odbędzie się w dniu poprzedzającym festiwal - 21 czerwca w Hilton Garden Inn Rzeszów (impreza zamknięta - wstęp tylko z zaproszeniem)
Organizatorem wydarzeń jest Stowarzyszenie Winiarzy Podkarpacia.