MH

Aktualności

Filmowy styczeń w Multikinie

Filmowy styczeń w Multikinie - 1

Co warto zobaczyć w styczniu w Multikinie?

Nowy rok, a w kinach nowe filmy! W styczniu w Multikinie widzowie będą mogli wybierać spośród świetnych premier! Na wielkich ekranach nadal można oglądać „Avatar: Istota Wody”.  Ponadto w kinach będzie można zobaczyć: animację „Kot  w butach. Ostatnie życzenie”, komedię „Na Twoim miejscu”, „Grę fortuny”, „Niebezpiecznych dżentelmenów” czy „Babilon”.

 

Od 6 stycznia można oglądać  komedię „Na twoim miejscu”. „Na Twoim miejscu” w lekki sposób rozprawia się z ważkimi tematami, ukazując uniwersalną prawdę o międzyludzkich relacjach. Główni bohaterowie chcieli zmiany, nie zamiany! . Pewnego poranka muszą zacząć współpracować jak jeszcze nigdy dotąd. A wszystko przez... zamianę ciał. Czy to sprawi, że inaczej spojrzą na siebie nawzajem i nauczą się empatii?

Natomiast w filmie „Wystrzałowe wesele” reżysera „Pitch Perfect” widzowie zobaczą na wielkim jak zawsze zjawiskową Jennifer Lopez oraz Josha Duhamela i Jennifer Coolidge. Będzie to szalona komedia o jednym weselu, które może doprowadzić do wielu pogrzebów.

„Gra fortuny” nowy film w reżyserii Guy’a Ritchiego. As wywiadu Orson Fortune i jego ekipa werbują największego gwiazdora Hollywood, by pomógł im udaremnić transakcję sprzedaży supernowoczesnej broni, która zagraża światu. Pojawi się 13 stycznia.

 

20 stycznia pojawi się wyczekiwany „Babilon" - film reżysera nagrodzonego sześcioma Oscarami® „La La Land" - Damiena Chazelle. Chazelle jest też autorem scenariusza. Jego nowy film to  oryginalna epopeja rozgrywająca się w Los Angeles lat 20. XX wieku. To opowieść o wielkich ambicjach, śledzi narodziny i upadek wielu gwiazd.

Film „Niebezpieczni dżentelmeni” - iskrzący dowcipem i tętniący akcją komediowy kryminał, w którym równie ważne jak to „kto zabił?”, jest pytanie „kogo zabito?”. Plejada wybitnych polskich aktorów odsłaniająca nieznane oblicze słynnych i kultowych postaci.

W styczniowym repertuarze nie zabraknie propozycji dla najmłodszych widzów. 6 stycznia premierę ma animacja „Kot w butach. Ostatnie życzenie” - sequel nominowanej do Oscara® w 2011 roku animacji „Kot w Butach”. W filmie Kot w Butach odkryje, że jest pasjonatem przygód. Wykorzystał już wszystkie swoje osiem z dziewięciu istnień. Postanawia wyruszyć w podróż, aby znaleźć mityczne „Ostatnie Życzenie” i przywrócić swoje dziewięć żyć.