MH

Aktualności

Filmowy Marzec w Multikinie

Filmowy Marzec w Multikinie - 1

Filmowy marzec w Multikinie

Wyczekując przyjścia wiosny warto wybrać się do kina i miło spędzić czas z rodziną lub z przyjaciółmi podczas filmowego seansu. W marcu na widzów będą czekały między innymi polskie produkcje: „Filip”, „Pokolenie Ikea”, „Zadra” czy „Wyrwa”. Ponadto premierę mają: wyjątkowa animacja „Szczęście Mikołajka”, „Shazam! Gniew Bogów” oraz „John Wick 4”.

3 marca do kin wejdzie wyczekiwana kontynuacja „Creed 3” w reżyserii Michaela B. Jordana. Premierę będzie miał również „Filip”. Ta produkcja przeniesie widzów do warszawskiego getta w 1941 roku, gdzie poznają tytułowego bohatera - młodego polskiego Żyda, ze swoją ukochaną Sarą, którzy przygotowują się do występu w kabarecie, by zarobić na utrzymanie rodziny.
„Pokolenie Ikea” - adaptacja bestsellerowej powieści o tym samym tytule autorstwa Piotra C.. Dla głównego bohatera przygodny seks, fantazje erotyczne i szybkie romanse to punkt wyjścia do opowieści o realiach, w jakich żyją współcześnie młodzi.

10 marca, premierę ma „Krzyk 6”. Po brutalnych zabójstwach, które po raz kolejny wstrząsnęły ich rodzinnym miasteczkiem, czwórka ocalałych bohaterów opuszcza legendarne Woodsboro. Pragną rozpocząć nowy rozdział życia. Przeprowadzają się do Nowego Jorku, dynamicznego, wielkiego miasta pełnego ludzi, które ma im pomóc zapomnieć o mrocznej przeszłości.
Tego samego dnia do kin wejdzie w „Kokainowy miś” - zainspirowany prawdziwą historią z 1985 roku o katastrofie samolotu handlarza narkotyków, kokainie i niedźwiedziu, który ją zjadł.

Na 17 marca czekają wszyscy fani komiksów DC. Tego dnia premierę ma „Shazam! Gniew bogów” - dalszy ciąg historii nastolatka Billy’ego Batsona, który po wypowiedzeniu magicznego słowa „SHAZAM!” zmienia się w swoje dorosłe alter ego, superbohatera Shazama.
Tego samego dnia premierę ma intrygujący thriller „Wyrwa” - fabularna produkcja z Tomaszem Kotem, Karoliną Gruszką i Grzegorzem Damięckim, oparta na głośnej książce Wojciecha Chmielarza, autora „Żmijowiska”.

24 marca premierę ma „John Wick 4”. Legendarny zabójca stanie do ostatecznego pojedynku, który może dać mu upragnioną wolność i zasłużoną emeryturę, John wie, że może liczyć tylko na siebie. Tuż przed wielkim finałem morderczej symfonii, John Wick trafi na trop swojej dalekiej rodziny, której członkowie mogą mieć decydujący wpływ na wynik całej rozgrywki

Kino dla najmłodszych

3 marca premierę ma „Szczęście Mikołajka”. Jak to możliwe, że taki mały chłopiec robi tyle zamieszania?! Piszą o nim książki, rysują komiksy, kręcą filmy! W czym tkwi jego tajemnica? I skąd on się właściwie wziął? To pełna humoru, ciepła i życiowej mądrości opowieść o sile przyjaźni, potędze wyobraźni i o tym, jak znaleźć niewyczerpane źródło radości życia.

10 marca do kin wejdzie „Wróżka zębuszka” Sympatyczna Violetta szkoli się, żeby zostać Wróżką Zębuszką i móc wręczać dzieciom prezenty w zamian za ich mleczne zęby. Niestety mimo szczerszych chęci wciąż oblewa egzaminy, bo jedyne upominki, które potrafi wyczarować to… fioletowe kwiaty.

17 marca premierę ma „Szkoła magicznych zwierząt” . Ida nie czuje się pewnie w nowej klasie. Jej wychowawczyni wie jednak, jak sprawić, żeby dziewczynka poczuła się lepiej w szkolnej ławce. Pomoże w tym trochę magii – Ida zaprzyjaźnia się z lisem, a kompanem jej nieśmiałego kolegi Benniego staje się żółw.