MH

Aktualności

Filmowy maj w Multikinie

Filmowy maj w Multikinie - 1

Filmowy Maj

Na majowe premiery tego roku czekają wszyscy kinomani! Widzowie zobaczą na wielkim kinowym ekranie między innymi: „Strażników galaktyki vol. 3”, francuską produkcję „Trzej muszkieterowie: D'artagnan”, „Szybkich i wściekłych 10” oraz „Super Mario Bros. Film” i „Małą Syrenkę”.

 

Już 4 maja do wszystkich kin wejdzie produkcja Marvela „Strażnicy galaktyki vol. 3”. Na kontynuację przygód Petera, Gamory, Draxa, Groota i Rocket Raccoona czeka rzesza fanów. Po nabyciu Knowhere od Kolekcjonera Strażnicy pracują nad naprawieniem ogromnych szkód wyrządzonych przez Thanosa - zdeterminowani, by uczynić Knowhere bezpiecznym schronieniem nie tylko dla nich samych, ale także dla wszystkich uchodźców wysiedlonych przez surowy wszechświat.

5 maja premierę będzie miał thriller „Jestem otchłanią”. Ludzie nie zastanawiają się nad tym, co wyrzucają, ale on wie, że to tam kryją się ludzkie tajemnice. Tak wybiera swoje ofiary. Aż pewnego dnia do jego sterylnej i samotnej egzystencji wdziera się dziewczyna.

12 maja widzowie będą mogli wybrać się na komedię „Book Club. Następny rozdział”. Cztery przyjaciółki na nowo odkrywają radość z życia. Udają się do Włoch, gdzie przeżyją przygodę, której nigdy nie zapomną.

19 maja w kinach pojawi się dziesiąty film sagi „Szybcy i wściekli”. W ciągu wielu misji i wbrew przeciwnościom losu Dom Toretto (Vin Diesel) i jego rodzina przechytrzyli i prześcignęli każdego wroga na swojej drodze. Teraz muszą zmierzyć się z najgroźniejszym przeciwnikiem, z jakim kiedykolwiek mieli do czynienia.

26 maja, w Dzień Matki premierę będzie miała komedia romantyczna „Miłość na nowo”. W filmie radząc sobie z utratą narzeczonego,Mira Ray (Priyanka Chopra) wysyła serię romantycznych SMS-ów na jego stary numer telefonu ... nie zdając sobie sprawy, że numer został przypisany nowemu właścicielowi - Robowi Burnsowi (Sam Heughan).

W majowym repertuarze Multikina nie zabraknie cyklicznych pokazów w ramach „OFFowych czwartków ze Storytel”. W repertuarze widzowie znajdą „I love my dad” (4.05), „Osiem gór” (11.05), „Daliland” (18.05) oraz „Hallelujah” (25.05).

 

Dla mniejszych kinomanów Multikino przygotowało kilka bardzo ciekawych propozycji. W majowym repertuarze znajdzie się między innymi animacja „Ernest i Celestyna: misja muzyka” (12.05), w której niedźwiedź Ernest i mała myszka Celestyna podróżują do rodzinnej krainy poczciwego misia, aby naprawić zepsute skrzypce. Już 7 maja, a także w weekendy 13 i 14 maja oraz 20 i 21 maja w Multikinie będzie można zobaczyć przedpremierowo animację „Super Mario Bros. Film”, która wejdzie do kin 26 maja. To kolorowa produkcja oparta na kultowej grze komputerowej z lat osiemdziesiątych. Gra do dziś ma wielu fanów i jest jedną najpopularniejszych gier komputerowych w historii. Tego samego dnia premierę będzie miała „Mała Syrenka” - wyreżyserowana przez specjalistę od musicali – Boba Marshalla – aktorska wersja nagrodzonej Oscarami klasycznej animacji Disneya