MH

Aktualności

Ferie Zimowe w Millenium Hall

Ferie Zimowe w Millenium Hall - 1

Ferie Zimowe w Millenium Hall

Wolne od szkoły trzeba dobrze wykorzystać! W Millenium Hall znajdziesz miejsca, gdzie czas przyjemnie minie! Atrakcji, zabawy i uśmiechu nie zabraknie!

Lodowisko
Dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu jest lodowisko na Skwerze Millenium Hall. Czynne codziennie w godz. 10-21 z wypożyczalnią łyżew i „misiów pomocnisiów”.

Centrum Zabaw Fantazja
Dla najmłodszych czekają dzienne zajęcia w Fantazji! W programie dużo zabawy, eksperymentów, sportowych wygibasów oraz kulinarnych i ekologicznych warsztatów.
Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godz. 10-16:30

Uwaga! Dla klientów Millenium Hall darmowy voucher dla dziecka, wystarczy zrobić zakupy za min. 150 zł w dn. 16-27 stycznia, okazać paragony (max. 3) w Fantazji.

City Climb –Ścianka Wspinaczkowa
Dla odważnych poleca się wspinaczka po pionowych ścianach budynku Millenium Hall To świetna i aktywna forma spędzania czasu. 

Multikino

Fani seansów filmowych mogą już rezerwować bilety ponieważ w kinie same ciekawe animacje:
-„Kot w butach. Ostatnie życzenie”- W filmie Kot w Butach odkryje, że jest pasjonatem przygód. Wykorzystał już wszystkie swoje osiem z dziewięciu istnień. Postanawia wyruszyć w podróż, aby znaleźć mityczne „Ostatnie Życzenie” i przywrócić swoje dziewięć żyć
-„Yuku i magiczny świat"- myszka Yuku mieszka z rodziną w piwnicach zamku. Pewnego dnia dowiaduje się o tym, że jej babcia potrzebuje magicznego kwiatu z Himalajów. Zwierzątko szybko podejmuje decyzję – trzeba ruszyć w drogę i go znaleźć!
- „Zadziwiający kot Maurycy”- tytułowy bohater wędruje od miasta do miasta, naciągając ludzi na rzekomą „plagę szczurów”, którą tylko dźwięk magicznego fletu jest w stanie pokonać. Prawda jest jednak taka, że gryzonie to dobrzy kumple Maurycego, bardzo sprytni i wygadani, a instrument jest zaczarowany tylko z nazwy. Czy Maurycy i spółka, wspierani przez córkę burmistrza – Melissę, zdołają odkryć, kto za tym wszystkim stoi i uratować mieszkańców, zanim będzie za późno?
-„Mumie”- zaprezentuje młodym widzom Egipt, w którym głęboko pod ziemią, znajduje się liczące sobie 3000 lat miasto mumii. Zgodnie z królewskim rozkazem księżniczka Nefer musi wyjść za mąż za Thuta. Thut będzie musiał ożenić się z Nefer już za siedem dni. Musi też przynieść na ślub starożytny pierścień, który wręczył mu sam faraon.

Pijalnia Czekolady M. Pelczar
Przez całe ferie (14-29.01) W Pijalni Czekolady M. Pelczar odbywać się będą Mini Warsztaty Czekoladowe! A w nich:
-możliwość zrobienia własnej czekolady z dodatkami (w godzinach od 12:00 - 18:00)
-degustacja czekolad
-zwiedzanie Fabryki Czekolady
Cena 25zł/os

Strefa Gier
Na poziomie 2 obok Calypso, czeka wiele automatów do gier. Ta strefa powoduje że czas leci bardzo szybko i uśmiech nie znika z twarzy.