MH

Aktualności

Dzień Dziecka czyli Weekend Pełen Atrakcji i koncert JULA

Dzień Dziecka czyli Weekend Pełen Atrakcji i koncert JULA - 1Millenium Hall zaprasza na Weekend Pełen Atrakcji oraz koncert JULA który odbędzie się 1 czerwca 2013r. o godz, 18 na Placu Eventowym Millenium Hall w ramach "Dzień Dziecka - Weekend Pełen Atrakcji"


BILET DOSTAJESZ ALBO KUPUJESZ - SAM WYBIERASZ!
Od 15 kwietnia do 29 maja bilet na koncert można otrzymać bezpłatnie w Punkcie Informacyjnym Millenium Hall. By odebrać bezpłatne zaproszenie wystarczy okazać paragony za zakupy zrealizowane w Millenium Hall na łączną kwotę 50 zł.
Do 1 czerwca bilet wstępu na koncert można również zakupić w cenie 25 zł w Punkcie Informacyjnym Millenium Hall znajdującym się na „poziomie 0”.


Julita „Jula” Fabiszewska, to młoda wokalistka, która zdobyła internetową sławę dzięki swoim amatorskim nagraniom. Do zdobycia rzeszy wiernych fanów wystarczył jej zwykły mikrofon podłączony do komputera. Dwudziestodwuletnia wokalistka z Łomży osiągnęła sławę bez teledysku i bez wsparcia mediów.
Polscy internauci przed wydaniem pierwszego singla odsłuchali jej utworów na YouTube blisko 30 milionów razy! Co ciekawe do stycznia zeszłego roku nie wiedzieli nawet jak wygląda ich idolka… Dziś już wiedzą!


Niebywały sukces młodej wokalistki potwierdzają jej dotychczasowe osiągnięcia:
ponad 270 tys fanów na FB
70 razy 1 miejsce na radiowych polskich listach przebojów
trenerka w Bitwie Na Głosy  
laureatka Sopot Top Trendy 2012 
ponad 30 mln odsłon na YouTube
zdobywczyni statuetki Eska Music Awards 2012
nominowana do Super Jedynki 2012
 

Na koncert zapraszają:
Millenium Hall, Day&Night, nowiny24, Radio Eska, Hilton Garden Inn Rzeszów, RESinet.pl 
 

REGULAMIN
 
REGULAMIN IMPREZY