MH

Aktualności

Dwa salony Diverse w Millenium Hall

Dwa salony Diverse w Millenium Hall - 1

10 września 2014r. w Millenium Hall zostały otwarte dwa salony Diverse: Diverse Woman oraz Diverse Man. Oba salony mieszczą się na poziomie 0.

Marka Diverse, znana dotychczas w większości z mocnego, męskiego charakteru, wszechobecnej adrenaliny i extremalnych eventów, zadbała także o wysublimowane gusta kobiet. Indywidualne podejście zaprezentowała tworząc oddzielną koncepcję sklepów: Diverse Woman i Diverse Man.


Diverse Woman


Kobieta Diverse to miękkie stylizacje city i active, minimalistyczne kroje oraz wygodna dzianina. Nowa propozycja sklepu dedykowanego tylko kobietom pozwala na wyeksponowanie każdego detalu oraz podkreślenie cech stylu kobiecego. Zadbano o to, by każda Klientka odnalazła interesujący ją fason, bez konieczności przechodzenia przez strefę męską.


Decyzja o wprowadzeniu sklepu dedykowanego wyłącznie kobietom ma za zadanie sprostać większym wymaganiom modowym kobiet oraz wspomóc indywidualne podejście do każdej Klientki, także pod kątem udzielania porad. 


Diverse Man


Diverse od zawsze był marką zdominowaną przez mężczyzn, dlatego zdecydowano się zapewnić im większą przestrzeń zakupową w typowej, ciemniejszej kolorystyce Diverse.


Mężczyzna Diverse znajdzie w nowej koncepcji sklepu akcenty sportowe, tak typowe dla tej marki, angażującej się w extremalne wydarzenia i dbającej o wciąż podniesiony poziom adrenaliny.