MH

Aktualności

Coke Sssummer Music Tour

Coke Sssummer Music Tour - 1

COKE SSSUMMER MUSIC TOUR...

to część największej kampanii muzycznej Coca Cola i najbardziej orzeźwiająca trasa tego lata, która wystartuje właśnie z Millenium Hall! Coca-Cola z rozmachem wchodzi w tegoroczny sezon festiwalowy! Cztery koncerty w czterech miastach z udziałem wielkich gwiazd młodego pokolenia, w dodatku każdy z nich z ultraefektowną oprawą sceniczną. Pierwszy przystanek już 12 lipca o godz. 18:00 na Skwerze w Millenium Hall, gdzie zagrają gwiazdy młodego pokolenia - Natalia Szroeder, Holak i Otsochodzi. Nie było dotąd koncertów, podczas których mieliby możliwość znalezienia się tak blisko fanów. Nie tylko za sprawą spotkań typu Meet & Greet, podczas których widzowie będą mogli zadać im wiele pytań, ale i dzięki specjalnie zaprojektowanej scenie, dzięki której będzie można zobaczyć ich z naprawdę bliska.

WIELE ATRAKCJI

Oprócz organizowanych spotkań typu Meet & Greet z muzycznymi ambasadorami na miejscu czekać też będą najbardziej photo-friendly strefy foto oraz strefa gastro, a o orzeźwienie zadba jak zawsze Coca-Cola!  Myśleliście, że ciężarówka Coca-Cola kursuje tylko zimą? Specjalnie dla Was kultowy truck rusza w letnią trasę w NOWEJ odsłonie jako BOOMBOX-ciężarówka Coca-Cola! Będzie się działo!

WEJŚCIE FREE

Biletem wstępu na koncert będzie bransoletka, znajdująca się na promocyjnych etykietach z butelek Coca-Coli.

Do 15. roku życia wstęp jest pod opieką osoby dorosłej, a między 15. a 18. Rokiem życia z oświadczeniem opiekuna oraz kopią jego dokumentu tożsamości do okazania.

Regulamin
Oświadczenie opiekuna