MH

Aktualności

Casting w rozmiarze plus size!

Casting w rozmiarze plus size! - 1

Nie nosisz rozmiaru 36? Bardzo dobrze! To właśnie Ciebie szukamy! 


Przejdź niezwykłą metamorfozę i 15 października weź udział w Pokazie Mody Plus Size wraz z Dorotą Wellman i Rafałem Maślakiem podczas 6 urodzin Millenium Hall. To wszystko pod okiem profesjonalistów i tylko z okazji urodzin Millenium Hall. 
Co Cię czeka?
Nowa fryzura dzięki niezawodnemu Salonowi Expertów L'Oreal The Stylist, perfekcyjny makijaż w wykonaniu Sephora, kolorowa stylizacja paznokci wraz z Quick Nails coś dla ciała w Klinice La Perla i przede wszystkim stylizacje, które ukryją wszelkie mankamenty sylwetki, a wyeksponują jej atuty - własnie to potrafią specjaliści naszych marek: Joseph Ribkoff, Betty Barclay, Persona by Marina Rinaldi oraz Monnari i Vissavi. Pokażmy wspólnie, że rozmiar powyżej 42 może  być baaardzo kobiecy!


Prześlij do nas na adres konkurs@milleniumhall.pl lub w wiadomości prywatnej na Facebooku wypełniony formularz zgłoszeniowy wraz ze zdjęciem twarzy i sylwetki do dnia 3 października. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybrane zostaną uczestniczki pokazu, które odmienią swój styl i wezmą udział w Pokazie Mody Plus Size a do tego zostaną przez nas sowicie nagrodzone!


Bo która z Pań nie chciałaby otrzymać wybranej przez siebie sukienki marki Joseph Ribkoff o wartości nawet tysiąca złotych oraz upominków od Sephora, Super-Pharm oraz Hebe? Nie zwlekaj i zgłoś się już dziś! Pokaż jak być dumną z plus size!


Regulamin
Formularz zgłoszeniowy