MH

Aktualności

Brylantowy Klucz 2014 dla Zarządcy Millenium Hall

Brylantowy Klucz 2014 dla Zarządcy Millenium Hall - 1

Millenium Hall najlepiej zarządzanym Centrum Handlowym na Podkarpaciu


Develop Investment, zarządca Centrum Kulturalno-Handlowego Millenium Hall, zostało nagrodzone statuetką „Brylantowy Klucz 2014” za zajecie I miejsca w Konkursie na najlepszą Firmę budowlaną i zarządzającą woj. podkarpackiego w kategorii „Zarządca Nieruchomości”.


Cieszący się dużym prestiżem Konkurs o "Brylantowy Klucz" organizowany jest od 2002r. przez Podkarpackie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości. Celem konkursu jest wyłonienie wiodących firm z terenu Podkarpacia zajmujących się zarządzaniem zasobami mieszkaniowymi naszych osiedli, jak również budownictwem, produkcją, sprzedażą lub dystrybucją materiałów budowlanych, wdrażaniem nowych technologii w budownictwie, a także projektowaniem oraz zarządzaniem nieruchomościami.  Konkurs promuje wysoką jakość w budownictwie i zarządzaniu nieruchomościami.


 


Zwycięzców wybiera Kapituła konkursu, powołana przez Podkarpackie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości. W jej skład wchodzą laureaci dotychczasowych edycji konkursu -  doświadczeni  eksperci budowlani i specjaliści w sferze zarządzania nieruchomościami.