MH

Aktualności

Atrakcje na wakacje w Millenium Hall

Atrakcje na wakacje w Millenium Hall - 1

Atrakcje na wakacje w Millenium Hall!
Wakacje to jedne z najbardziej oczekiwanych okresów w roku. To również doskonała okazja do spędzania czasu z najbliższymi.  Bez względu na to, jak spędzamy wakacje, ważne jest, aby korzystać z tego czasu w pełni i czerpać radość z każdej chwili. Millenium Hall również przygotowało atrakcje na wakacje!

Wystawa Budowli z Klocków
Największa w Europie Wystawa Budowli z Klocków w Millenium Hall! Czeka na Was „INWAZJA GIGANTÓW” - gigantyczne budowle oraz 7 wyjątkowych stref:
-Świat bajek
-Strefa filmów
-Architektura
-Rzeźby
-Strefa gier
-Interaktywne modele
-Strefa mozaik

FUN PARK Strefa Zabawy klockami
Wystawa Budowli z Klocków to nie tylko okazja do podziwiania niezwykłych modeli, ale także możliwość włączenia się w proces twórczy. W specjalnie wydzielonej strefie Fun Park będzie możliwość za pomocą niezliczonych instrukcji i inspiracji zbudować niecodzienne konstrukcje z tysięcy klocków.

Wystawa czynna:
Poniedziałek- Sobota godz. 10-20
Niedziela (również niehandlowe) godz. 10-19
Millenium Hall na poziomie 2 (wejście obok The North Face)

 Dmuchańce
Jak zabawy na świeżym powietrzu to dmuchańce dla dzieci! Otwarte codziennie od 12 do 19, przy sprzyjającej pogodzie.

Pan samochodzik
Na najmłodszych fanów jazdy i motoryzacji czeka wypożyczalnia samochodów elektrycznych. Otwarte codziennie od 12 do 20, przy sprzyjającej pogodzie.

Multikino
Multikino również przygotowało kilka propozycji, które umilą wakacyjny czas!
Od 28 czerwca można zobaczyć animację „Gru i Minionki. Pod przykrywką”, w której Gru i Lucy oraz ich córeczki: Margo , Edith i Agnes powitają nowego członka rodziny Gru juniora. Gru będzie musiał zmierzyć się z nowym nemezis w postaci Maxime'a Le Mala i jego femme fatale, Valentiny.
Ponadto w lipcu i w sierpniu w każdy poniedziałek o 17.00 będzie można zobaczyć jedną część serii o „Harrym Potterze”: 
•    1 lipca – „Harry Potter i Kamień filozoficzny", 
•    8 lipca – „Harry Potter i Komnata tajemnic", 
•    15 lipca – „Harry Potter i Więzień Azkabanu",
•    22 lipca – „Harry Potter i Czara Ognia",
•    29 lipca – „Harry Potter i Zakon Feniksa",
•    5 sierpnia – „Harry Potter i Książe Półkrwi",
•    12 sierpnia – „Harry Potter i Insygnia Śmierci cz.1",
•    19 sierpnia – „Harry Potter i Insygnia Śmierci cz.2".

City Climb - Ścianka wspinaczkowa
Dla odważnych poleca się wspinaczka po pionowych ścianach budynku Millenium Hall To świetna i aktywna forma spędzania czasu. 

Fantazja
Przystanek wakacje
W każdą sobotę i niedziele wakacji, w godzinach 12-19 na Skwerze odbywać się będą bezpłatne zajęcia dla dzieci. Dla najmłodszych zorganizowane zostaną animacje na świeżym powietrzu, warsztaty kreatywne. Nie zabraknie ulubionych gier wielkoformatowych: domino, szachy oraz kółko i krzyżyk, będą dostępne boiska do piłki nożnej, siatkówki i koszykówki, a także kręgle, twister i gra speed-ball. Wraz z animatorami będzie można puszczać wielkie bańki mydlane oraz tworzyć zwierzątka z balonów. Podczas zabaw dzieci, rodzice będą mogli zrobić zakupy, bądź zrelaksować się na leżakach przy fontannie oraz skorzystać z oferty ogródków restauracyjnych.
Wakacyjne zajęcia dzienne
W Sali Zabaw dla Dzieci Fantazja w Millenium Hall w czasie wakacji, od 1 lipca do 30 sierpnia odbywać się będą wakacyjne zajęcia dzienne z Fantazją. Od poniedziałku do piątku od godz. 10:00 do 16:30. Koszt pobytu jednodniowego to 85 zł za dziecko.
W cenę wliczony jest również obiad (jednodaniowy) oraz herbata i woda mineralna bez ograniczenia. Dzieci przebywać będą na terenie Millenium Hall pod opieką doświadczonych animatorek.

Pijalnia czekolady M. Pelczar
Wakacje w Pijalni Czekolady to bardzo dobry pomysł! Poczujecie się jak w dżungli, spróbujecie wyśmienitych czekolad, zobaczycie największą w Polsce fontannę czekolady oraz makietę kolejową w dużej skali, jedyną taką na całym Podkarpaciu.

Strefa gier
Na poziomie 2 obok Calypso, czeka wiele automatów do gier. Ta strefa powoduje że czas leci bardzo szybko i uśmiech nie znika z twarzy.