MH

Aktualności

18 listopada otwarcie 4F

18 listopada otwarcie 4F - 1
4F to marka, która oferuje wysokiej klasy odzież i akcesoria sportowe. Znakiem rozpoznawczym jest kombinacja jakości, technologii oraz modnych materiałów z nowoczesnym designem. Produkty nadają się zarówno do treningu jak i codziennego noszenia.

Od ponad 12 lat wspierają zarówno profesjonalistów jak i amatorów uprawiających różne dyscypliny sportu, w tym bieganie, jazdę na rowerze, fitness, jazdę na nartach oraz tenis. Promują aktywny tryb życia i sportową rywalizację w duchu fair play. Motywują ludzi do przełamywania swoich barier i zachęcają, aby dążyć do osiągania coraz lepszych wyników sportowych.

 4F jest grupą entuzjastów aktywności sportowej – najbardziej wymagającymi użytkownikami swoich produktów. Zbudowali bardzo silny zespół kreatywny, który tworzy kompletne produkty, od początkowej koncepcji, poprzez wybór właściwej technologii, dobór kolorystyki oraz zapewnienie jakości wykończenia, aż do finalnego projektu, satysfakcjonującego pod względem funkcjonalności oraz designu.

4F jest dziś obecne w większości krajów europejskich poprzez rozwiniętą sieć sprzedaży hurtowej. Produkty są również dostępne w ponad 600 sklepach multibrandowych. W Polsce są właścicielem ponad 160 sklepów monobrandowych, obsługują ponad 400 klientów korporacyjnych.
 

Zapisz
Zapisz
Zapisz