Twitter
Instagram
YouTube
Google +
Pinterest

Zapisz się do newslettera
Zakochaj się w czytaniu!
Kolejna edycja Świątecznym Targów Książki w Millenium Hall! Prawie 30 najlepszych wydawnictw w jednym miejscu, rabaty nawet do 30% i spotkania autorskie - to tylko namiastka atrakcji podczas targów 23 i 24 listopada.
Zrób zakupy i odbierz swój bilet na koncert!
Ekstra pula biletów na koncert Taco Hemingwaya tylko dla Klientów Millenium Hall! Przyjdź, zrób zakupy i odbierz swój bilet na koncert, który odbędzie się 21 października na Skwerze Millenium Hall.
Rabatowy zawrót głowy!
Już za momencik świętować będziemy 7 Urodziny Millenium Hall!
A skoro Urodziny to nie może się obejść bez Urodzinowej Akcji Rabatowej!
Jakie promocje przygotowały salony? Zobaczcie sami!
Zdrap nagrodę już teraz i weź udział w losowaniu!
Świętuj z nami 7 Urodziny Millenium Hall! Weź udział w Urodzinowej Loterii, zdrap jedną z ponad 1000 nagród natychmiastowych a także weź udział w wielkim losowaniu 10 nagród specjalnych, w tym nagrody głównej - aż 7000 zł na zakupy!
Pula nagród to ponad 48.000 złotych!
Zapisz się na bezpłatne warsztaty!
Urządzanie kuchni wcale nie musi być czasochłonne i skomplikowane. Wystarczy wiedzieć, jak się do tego zabrać - przekonują specjaliści IKEA i zapraszają na bezpłatne warsztaty „Twoja funkcjonalna kuchnia”. Swoją wiedzą podzielą się już w najbliższy weekend w Punkcie Odbioru Zamówień IKEA w Millenium Hall.
Trzy dni rabatów w Millenium Hall
Trzy dni zakupowej gorączki ponownie w Millenium Hall!
Tym razem dzięki kuponom z najnowszych magazynów Elle, InStyle oraz Glamour w dniach od 5 do 7 października 2018 skorzystasz z super rabatów w salonach Millenium Hall biorących udział w akcji.
Sportowe emocje w Millenium Hall
Maraton Rzeszowski, Biegi Młodzieżowe i Bbieg na Piątkę po raz kolejny wystartują z Millenium Hall i zakończą się na Skwerze. Sportowe emocje już 6 i 7 października.
Weekend rabatów w Millenium Hall
Wielka akcja rabatowa Stylowe Zakupy ponownie wkracza do Millenium Hall!
Już od 28 do 30 września w salonach biorących udział w akcji czekać na Was będą super rabaty z kuponami z magazynów Twój Styl oraz Show. 
Nowy, większy, piękniejszy!
Nowy, większy, piękniejszy salon CCC już otwarty! Z tej okazji 20%rabatu na wszystko do 7 października. Zapraszamy, poziom 1.
Wielkie Otwarcie!
29 września otwarcie większego salonu MANGO w nowej lokalizacji, bo na poziomie 1. Jedyny salon na Podkarpaciu tej hiszpańskiej marki odzieżowej znajdziecie w Millenium Hall.
Sephora Beauty Lab
Odwiedź Sephora Beauty Lab w Millenium Hall w dniach 27-30 września i podaruj sobie godzinę piękna!
Turniej tenisa stołowego
Przyjdź, potrenuj z mistrzem i zagraj w tenisa stołowego! 22 września, na poziomie 2 obok Calypso Fitness odbędzie się Turniej Gwiazd w tenisa, a także trening z Mistrzem, konkursy i zabawy.
1
 . . . 
MILLENIUM HALL
Al. KOPISTO 1
RZESZÓW
GODZINY OTWARCIA
poniedziałek - sobota: 10.00 - 21.00
niedziela: 10.00 - 20.00
INFORMACJA
+48 17 77 00 700
informacja@milleniumhall.pl
© 2016 Millenium Hall Wszelkie prawa zastrzeżone - Centrum Kulturalno Handlowe. Pasaż Handlowy Rzeszów. Galeria Handlowa Rzeszów . Podkarpacie
O CENTRUM
ZNAJDŹ COŚ DLA SIEBIE
KONTAKT