MH

Aktualności Marki

iPhone Xr. Cały jest olśnieniem

iPhone Xr. Cały jest olśnieniem - zdjęcie 1

Liquid Retina – nowy, najbardziej zaawansowany w branży ekran LCD. Szybsze Face ID. Najbystrzejszy i najmocniejszy czip kiedykolwiek użyty w smartfonie. I przełomowy system foto. iPhone XR. Czemu się nie przyjrzysz – oszałamia. 

iPhone XR dostępny jest w sześciu kolorach: niebiski, biały, czarny, żółty, koralowy i Product Red o pojemności 64 lub 128 GB.

Nowy iPhone wyposażony jest w wyświetlacz Liquid Retina HD o przekątnej 6,1 cala z technologią True Tone. Wyświetlacz wykonano w najbardziej zaawansowanej na rynku technologii LCD. Dzięki innowacyjnej konstrukcji podświetlenia sięga aż do zaokrąglonych rogów iPhone’a XR. I po same brzegi wypełnia go pięknymi, realistycznymi kolorami.

iPhone Xr posiada udoskonalone Face ID. Możesz odblokować iPhone’a, zalogować się do apki lub sfinalizować zakup po prostu spojrzeniem. To najbezpieczniejsza technologia autoryzacji na podstawie twarzy, jakiej użyto w smartfonie. A teraz działa jeszcze szybciej.

W smartfonie zastosowano przełomowy system foto. Najpopularniejszy aparat świata rozpoczyna nową erę fotografii. Teraz innowacyjna matryca, procesor ISP i system Neural Engine ściśle ze sobą współpracują. A Ty robisz genialne zdjęcia.