MH

Smolin Fish

Jesteśmy firmą rodzinną posiadającą  własną  hodowlę oraz manufakturę, w której przetwarzamy nasze ryby.
Ryby wykorzystywane do produkcji naszych wyrobów pochodzą z Gospodarstwa Rybackiego Zarząd Dóbr Smolin w Rudzie Różanieckiej, które znajduje się na Roztoczu, na bardzo czystym ekologicznie obszarze Natura 2000. Nasze ryby to m.in.  karp, szczupak, tołpyga, amur, karaś, sum, lin, sandacz. Żyją w stawach o piaszczystym dnie i jedzą wyłącznie pokarm naturalny oraz zboże.  
Ryby posiadają certyfikaty gwarantujące najwyższą jakość, takie jak: „Jakość i Tradycja” nadany przez Polską Izbę Produktu Regionalnego i Lokalnego za „Karpia z Rudy Różanieckiej” oraz wpis na Listę Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi produktu „Karp Wędzony z Rudy Różanieckiej”.
Wyroby SMOLINFISH są idealne w codziennej diecie oraz z okazji świąt. :
1) ryby wędzone w domowej wędzarni, wędzone na gorąco, bez konserwantów, bez polepszaczy smaku.  
2) paszteciki z ryb słodkowodnych.  Proponujemy paszteciki w trzech smakach: migdałowy, paprykowy oraz żurawinowy. Są to produkty bezglutenowe, pieczone i pasteryzowane.
3) klopsiki rybne w galarecie, opiekane i zalane galaretą. Są to produkty bezglutenowe.
4) karp pieczony w sosie pomidorowo-paprykowym.
5) karp wędzony w zalewie porowej.
6) karp pieczony w jarzynce w oleju.
7) karp w galarecie/ z warzywami
6) ryby świeże m.in.: karp (również filety bez ości), tołpyga, amur (również filety bez ości), pstrąg, jesiotr,  sandacz.
Dla Klientów Millenium Hall oferujemy zupy rybne, śledzie,  kanapki, sałatki i inne dania na wynos. Wszystko przygotowane z najświeższych składników!
Wszystkie produkty są wykonane wyłącznie z naturalnych składników, bez konserwantów ani sztucznych dodatków.

Food Truck otwarty:
poniedziałek - piątek w godz. 9:00 - 18:00
sobota w godz. 9:00 - 21:00