MH

Promocje

Klinika La Perla - smart lift

01.10 - 31.10.2021

Klinika La Perla - smart lift - 1

Likwidacja kurzych łapek za pomocą technologii HIFU!
Wypróbuj lifting bez skalpela!

Czy wiesz, że skóra człowieka jest najcieńsza wokół oczu? Dodatkowo jest niemal zupełnie pozbawiona gruczołów łojowych, płytko unaczyniona i znacznie bardziej podatna na przesuszenie. Skóra wokół oczu zdradza wiek najszybciej – sprawdź jak temu zaradzić.

Bezpieczny zabieg w technologii HIFU, odmładzająca metoda redukcji zmarszczek! Tylko teraz w wyjątkowej cenie. Rezultaty zabiegu Smart Lift widoczne są przez minimum rok. Tuż po ich wykonaniu można łatwo zauważyć, że drobne zmarszczki znikają, a skóra staje się napięta i wygładzona.

Cena promocyjna Smart Lift na oko: 1700 zł
Cena regularna Smart Lift na oko: 3000 zł

Ciesz cię efektem przez cały rok!

Jeśli chcesz ujędrnić skórę wokół oka
Widzisz oznaki starzenia się skóry
Twoja skóra wiotczeje
Masz już kurze łapki

Wybierz HIFU, ultranowoczesne i zaawansowane technologicznie zabiegi. Uzyskaj niesamowity efekt liftingu oka.

SMART LIFT Zabieg wykorzystuje skoncentrowaną energię fali ultradźwiękowej o wysokiej częstotliwości, która nie uszkadza skóry, a dociera bezpośrednio do głębszych warstw. Efekt? Totalny lifting skóry wokół oka.

Zabieg Smart Lift jest nieinwazyjny i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Zabieg jest szybki i bezbolesny, głowice przykładane bezpośrednio na skórę powodują jedynie przyjemne uczucie ciepła w skórze. Nie wymaga żadnej rekonwalescencji, tuż po zabiegu można wrócić do codziennych zajęć.

Co najważniejsze – wymarzone i długotrwałe efekty zobaczymy od razu! W przypadku technologii HIFU nie ma potrzeby wykonywania zabiegu w serii – wystarczy jednorazowa wizyta. Pierwsze rezultaty są widoczne zaraz po zabiegu, a optymalne po 3-6 miesiącach, ponieważ tyle czasu wymaga odbudowa skóry. Intensywne procesy regeneracyjne trwające przez kilkadziesiąt dni pozwolą nam zobaczyć pełny efekt liftingu.

Cena promocyjna Smart Lift na oko: 1700 zł
Cena regularna Smart Lift na oko: 3000 zł

Promocja przedłużona do końca października
Informacje

Czas trwania: 40 – 60 minut
Cena: Zamiast 3000 zł, zapłacisz tylko 1700 zł
Części ciała: okolice oczu
Inwazyjność: Bez okresu rekonwalescencji i przerwania ciągłości skóry
Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli…

Twoja skóra wiotczeje, widzisz pierwsze oznaki starzenia się skóry i szukasz nieinwazyjnej metody redukcji zmarszczek, a przy tym chcesz ujędrnić ciało i wymodelować sylwetkę.
Efekty

Lifting
Redukcja zmarszczek

Ujędrnianie

Zastosowana technologia i przebieg zabiegu

Urządzenie wykorzystuje skoncentrowaną energię fali ultradźwiękowej o wysokiej częstotliwości (HIFU). Podczas zabiegu głowice urządzenia przykładne są bezpośrednio na skórę.

Fale ultradźwiękowe wnikając w głąb tkanek, stymulują ich regenerację i pobudzają produkcję kolagenu w skórze, dzięki czemu następuje efekt liftingu i ujędrnienia skóry.

Zastosowanie w urządzeniu dodatkowo fali radiowej bipolarnej, wyróżnia Biolift Therapy na tle podobnych urządzeń, doskonale uzupełniając naturalną biostymulację skóry w kierunku idealnego wyglądu.

Smart Lift w niezwykle efektywny sposób działa również na ciało i pozwala pozbyć się zwiotczałej skóry z problematycznych obszarów – jak przedramiona, dekolt, wewnętrzna część ud czy brzuch.
Zabieg jest nieinwazyjny, bezpieczny i nie wymaga okresu rekonwalescencji – tuż po zabiegu można wrócić do codziennych zajęć.

Co wyróżnia Smart Lift spośród innych urządzeń HIFU?

Smart Lift posiada dodatkowo 2 ultraprecyzyjne głowice do redukcji bruzd i zmarszczek oraz delikatnej okolicy oczu i ust (mięśnie okrężne), która pozwala na zredukowanie kurzych łapek, problemu opadających powiek czy kącików ust.
Kiedy zobaczysz efekty?

Pierwsze efekty są widoczne tuż po zabiegu, optymalne po 3-6 miesiącach, ponieważ tyle czasu wymaga odbudowa skóry.
Zalecenia

Częstotliwość: w większości przypadków wystarczy 1 zabieg dla uzyskania pożądanego efektu. Ewentualne powtórzenie zabiegu jest możliwe po minimum 6 miesiącach.