MH

Promocje

Jedna torebka, wiele możliwości dzięki wymiennej klapie!

Jedna torebka, wiele możliwości dzięki wymiennej klapie! - 1

Jedna torebka, która sprosta wszystkim Twoim wymaganiom!

Sprawdź bestseller Kazar i wybierz model idealny dla Ciebie!

W tym sezonie Kazar proponuje swój kultowy produkt w nowej odsłonie. Torebka z wymienną klapką to hit wśród blogerek, ale też wśród wielbicielek eleganckiego dress codu. Sprawdź, jakie możliwości zmiany stylizacji w kilka sekund daje torebka z wymienną klapką. 

Niezależnie od sytuacji czy miejsca, w łatwy i szybki sposób można przemienić jedną torebkę, tak aby odpowiadała ona konkretnej okazji. W ten sposób można także wyrazić swój charakter, chociażby nadając stylizacji pazura. Niezależnie od tego czy potrzebny jest elegancki dodatek do codziennego outfitu do pracy, czy też odważne uzupełnienie stylizacji na wieczorne wyjście z przyjaciółmi, wystarczy jedna torebka. Kolorowy akcent w postaci wymiennej klapki to element, który umożliwi zabawę modą i eksperymentowanie z własnym stylem. Jedna torebka może mieć wiele odsłon odpowiednio dostosowanych do dnia, okazji a nawet nastroju.

Marka Kazar zadbała o to, aby wymiana klapki była najprostsza, jak to tylko możliwe. Klapka montowana jest za pomocą solidnego suwaka, który jednocześnie jest charakterystycznym detalem, widocznym w wielu innych produktach z kolekcji wiosna/lato 2019. Z drugiej strony klapka zamykana jest na obrotowy zatrzask. Takie mocowanie jest nie tylko pięknym elementem dekorującym torebkę, ale też daje pewność, że nic nie odczepi się podczas ruchu, a zawartość torebki pozostanie bezpieczna. Po wymianie klapki wystarczy tylko przypiąć łańcuszek i ruszyć w świat. 

Zaparszamy do salonu Kazar w Millenium Hall na poziomie 0.