MH

Premium Mobile

Premium Mobile to polski, elastyczny operator komórkowy, nr 1 wśród wszystkich operatorów komórkowych w Polsce (w rankingu przenoszenia numerów między operatorami netto, przyjścia minus odejścia).
Premium Mobile to po prostu operator komórkowy z jasnym przesłaniem: „różnica jest w cenie”. Proponuje oferty prowadzenia rozmów telefonicznych i wysyłania wiadomości bez limitu na terenie Polski, z dużą ilością szybkiego internetu, w jakości takiej samej, jak najwięksi operatorzy, ale w cenie znacząco niższej.

Premium Mobile działa na infrastrukturze sieci Plus, czyli posiada taki sam zasięg, szybkość internetu w technologii LTE oraz jakość sieci, jak Plus.

Bogata oferta abonamentów telefonicznych kierowana jest zarówno do firm, jak i osób fizycznych. Można między innymi wybrać Abonament Freedom1 (19,90 zł/miesięcznie i 10 GB internetu), Freedom2 (24,70 zł/miesięcznie i 20 GB internetu) lub Freedom3 (29,70 zł/miesięcznie i 30 GB internetu). Jednomiesięczna umowa uwzględnia nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci komórkowych, do 30 GB szybkiego internetu LTE, najlepszy zasięg i jakość rozmów oraz brak zobowiązań.

Umowa daje możliwość zakończenia jej w dowolnym momencie, z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Można też dowolnie zmieniać plan taryfowy, bez żadnych opłat i kar, co jest rynkowym ewenementem. 

Premium Mobile, oferujący najtańszy abonament No Limit, został wyróżniony w ogólnopolskim programie Konsumencki Lider Jakości, tytułem Debiut Roku 2017, organizowanym przez Redakcję Strefy Gospodarki. Kapituła przyznała to wyróżnienie marce Premium Mobile jako jedynemu podmiotowi z branży telekomunikacyjnej, za atrakcyjną ofertę produktową, unikatowy Program Ambasador i dynamiczny rozwój w tym roku.
W 2018 roku Premium Mobile został Laureatem XXVIII edycji konkursu „Teraz Polska”, organizowana przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego. Taryfy Freedom otrzymały wyróżnienie jako najlepsza usługa telekomunikacyjna na rynku.

Dla Premium Mobile liczą się zaufanie i komfort oraz zaspokojenie potrzeb klientów, którym oferuje prostą, przejrzystą ofertę bez zobowiązań wraz z usługami dopasowanymi do ich potrzeb.