MH

Level X Team – Wella

Salon fryzjerski Level X powstał z myślą o kobietach i mężczyznach, ceniących indywidualizm oraz wysoki poziom świadczonych usług. Miejsce skupia stylistów, mających artystyczne podejście do uprawianego rzemiosła . Cechuje ich kreatywność, styl i niepowtarzalność.  

LEVEL X Team
Wnętrze to połączenie koncepcji stylistów, architektów i ludzi, którzy aktywnie poszukują nowości i inspiracji. Wkraczając w nasze progi z pewnością zwrócisz uwagę na niecodzienny wystrój naszego salonu - połączenie klasyki i nowoczesności. Pozwól sobie na chwilę relaksu przy filiżance dobrej kawy.  

Dlaczego my?
Nasz fachowy personel znajdzie najlepsze rozwiązanie Twoich problemów z włosami. Współpracujemy z firmą Wella, producentem profesjonalnej serii kosmetyków System Professionals oraz SEBASTIAN, które dają gwarancję doskonałej jakości. Indywidualnie dobrana linia preparatów pielęgnacyjnych sprawi, że Twoje włosy na co dzień będą wyglądały jak prosto po wizycie u Twojego stylisty. Podczas zabiegu mycia włosów, standardem jest masaż skóry głowy, który wprowadzi Cię w doskonały nastrój i chwilę zapomnienia.  

Oferta
Salon Level X Team mieści się w Millenium Hall na I piętrze. Naszym priorytetem jest najwyższy poziom świadczonych usług – z dużym szacunkiem i zrozumieniem podchodzimy do klienta, nasza pasja do zawodu pozwala tworzyć nam niepowtarzalny klimat. Nasi styliści współpracują z agencjami modelek, telewizją, kolorowymi czasopismami oraz celebrytami na terenie kraju. Regularne szkolenia stylistów Level X Team podnoszą ich kwalifikacje.  

Nasze plany
Naszym celem jest dynamiczny rozwój. Dążymy, aby logo salonu było rozpoznawalnym znakiem firmowym, kojarzonym z profesjonalizmem i unikalną atmosferą. Świadczone przez nas usługi są odpowiedzią na oczekiwania wymagających klientów, chcących odnaleźć dla siebie stylistę przez duże „S”. Przychodząc do salonu macie poczucie bezpieczeństwa oddając włosy w ręce mistrzów.  

Salon fryzjerski Level X Team to miejsce, gdzie zawsze wracasz!